Csiga Café Budapest

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Csiga Café Budapest vélemények

Kiváló 2022. július 7.a párjával járt itt
A Csiga változatlanul kiváló hely, és nem sokszor csináltam ilyent még, hogy egy nap alatt bejártam volna egy sorozat kávézót, bisztrót, hogy egy jó ügyhöz csatlakozzak. De a feleségem és én is nagyon élveztük, ezeken a helyeken, akik erre a felhívásra csatasorba álltak, csupa jó arcot, jó embert látni, A Csiga hasonló okokból már régen is kapható volt ilyesmire.
Csiga Café Budapest - EgyébCsiga Café Budapest - Étlap/itallapCsiga Café Budapest - EgyébCsiga Café Budapest - Külső képCsiga Café Budapest - Külső kép
Kiváló 2020. augusztus 12.egyedül járt itt
A Rákóczi téren, a körúti oldalon be akartam menni a Tiltott Csik Söröző (József körút 35. ) vagy valami ilyen nevű helyre, jó emlékeim voltak, na nem a sörről, hanem a rántott húsról házi burgonyasalátával, arra fájt a fogam. Már nem ez a neve a helynek. Beültem, alig volt valaki, két asztalnál ültek.
Kiváló 2019. június 6.egyedül járt itt
A téren volt dolgom, ott tipródtam a melegben, valami forgatás volt, sokára kerültem sorra. . . persze, hogy megszomjaztam. Majdnem rutinból a Rákócziba mentem be, de aztán eszembe jutott, hogy a tulajdonosváltás után nem volt már annyira felemelő a kaja sem meg a sör sem, hopp, hát itt a Csiga, öt lépés, ráadásul ismerősök is ülnek épp a bejárata előtt.
Kiváló 2018. december 19.barátokkal járt itt
Kevesebbet jövünk, mint tehetjük sajnos, így álalában csak meglepődve tapasztaljuk, hogy megint megújult az étlap, és újra lekerült az éppen aktuális kedvencünk. Persze mindig felfedezünk valami szuper fogást, így nincs okunk panaszra.
Ár-érték arányban kifejezetten ajánlott!
Csak így tovább!
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2017. május 28.a párjával járt itt
Kedves udvarias kiszolgálás.A pincérhölgy kérdésünkre tévesen tájékoztatott a kávé fajtájáról de azt mondta ha nem ízlik,a vendégei vagyunk a kávéra.Abszolút pozitív kedves hozzáállás.Az ételek finomak és bőségesek.
Kiváló 2017. február 11., kollégákkal járt itt
A Rákóczi tér egyik sarkán működő kedves, vidám hangulatú, fiatalos, kicsit underground kávézó. A névadó csigaminta megjelenik a galéria korlátján. A mosdó nagyon színes, bohókás. A házi borainak decije 390 Ft (Lantos Cserszegi fűszeres, Nagygombos rosé, Németh Szekszárdi dupla cuvée). Szörp, limonádé, turmix szerepel még a kínálatban.
Csiga Café Budapest - Külső képCsiga Café Budapest - MosdóCsiga Café Budapest - Étlap/itallapCsiga Café Budapest - BelsőCsiga Café Budapest - Étel/italCsiga Café Budapest - BelsőCsiga Café Budapest - BelsőCsiga Café Budapest - Étlap/itallapCsiga Café Budapest - EgyébCsiga Café Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. december 7. járt itt
Kellemes belső tér nagy belmagassággal, a hangulat könyed, laza. Kedvesek a felszolgálók. Az ital és étel rendelés gyorsan érkezett az asztalunkhoz. Olyan tökéletesen konfitált kacsamellett ettem, amilyenre nem emlékszem az utóbbi időben, a káposztás lasagne pedig szellemes ötlet, passzolt hozzá. Nagyon elégedettek voltunk a mennyiséggel is. Jó szívvel ajánlom.
Kiváló 2016. november 20.a párjával járt itt
Úgy látszik, a helyet a korábbi értékelők látogatása után átvehette egy másik tulajdonosi kör, mert teljesen mást tapasztaltunk. A hangulat kicsit hipszteres, de még épp nem elszállt, a felszolgálók rendszeresen tesznek egy-egy kört az asztalok felé és készségesek, a felszolgált italok és étel pedig kifejezetten minőségi volt.
2016. június 17.barátokkal járt itt
Kifejezetten ízletes ételek vannak az étlapon, sőt menüben még olcsóbb is. A rendelt hús nem volt rágós, a köret ízletes volt. A felszolgálás lazának mondható, így érthető, ha ezt valaki nem kedveli, nekem bejött. A desszertek nagyon ínycsiklandóak, a kávé minősége is átlagon felüli. Mindenképpen érdemes legalább egyszer benézni.
Gyenge 2014. január 20.a párjával járt itt
Kissé underground, trendinek szánt hely elszállt kiszolgálókkal. Bemegyünk, köszönünk, jelezzük, hogy fent ülnénk le, nem jönnek rendelést felvenni, telnek a percek, mi meg sietünk. Lemegyek, persze semmi elnézéskérés.
Csiga Café Budapest - Külső képCsiga Café Budapest - Étel/italCsiga Café Budapest - Étel/italCsiga Café Budapest - Étel/ital