Delhi6 Budapest

Mindig Balaton
2024.05.30-ig

Delhi6 Budapest vélemények

2023. március 20.egyedül járt itt
A VIII. kerületi Palotanegyedben van egy kis indiai étterem is a szuterénben, az utca felől nem túl látványos. A beltér nem is olyan kicsi, elég sok asztaluk van, de félhomályos, kihalt volt. Ebédmenüt szerettem volna, de kiderült, hogy arra a hétre elvileg nem volt meghirdetve.
Delhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - Egyéb
2055
2023. február 2.egyedül járt itt
Ma, gondoltam benézek a hajdani Darshan helyén trónoló Mixátba, de egy flegma biztonsági őr viszonylag gyorsan eltanácsolt onnan. Így aztán pár lépéssel arrébb alászálltam, mint Orfeusz az alvilágba, hogy inkább délázsiában fogyasszak valami ehetőt.
Delhi6 Budapest - MosdóDelhi6 Budapest - MosdóDelhi6 Budapest - MosdóDelhi6 Budapest - Étel/italDelhi6 Budapest - BelsőDelhi6 Budapest - Étel/italDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - BelsőDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - EgyébDelhi6 Budapest - BelsőDelhi6 Budapest - Külső kép
Kiváló 2022. április 12.a párjával járt itt
Nemrég fedeztük fel az éttermet a Krúdy utcában, a Palotanegyed hangulatos sétálóutcájában. A szép időre tekintettel a teraszon tudtunk helyet foglalni. Az étlap jó hosszú, a szokott indiai ételek találhatóak nagy számban rajta, csak levesből hat féle van.
Delhi6 Budapest - Étel/italDelhi6 Budapest - BelsőDelhi6 Budapest - BelsőDelhi6 Budapest - Étel/ital