Dolcissima Budapest

Ensana Thermal Hévíz - Pünkösd
Ensana Thermal Hévíz

Dolcissima Budapest vélemények

Kiváló 2022. augusztus 12.a párjával járt itt
Régóta készültünk már ide cannolit enni: nem csalódtunk, a nagy méretű 990 Ft volt és bizony küzdöttünk hogy meg tudjuk enni akkora adag volt. A pisztáciás kávét is érdemes mindenképpen kipróbálni. A kiszolgálás nagyon kedves volt, a hely hangulatos. Lehet mi vagyunk bénák, de nem jöttünk rá a mosdót hogy lehet belülről bezárni.
Dolcissima Budapest - Egyéb
2018. április 25.egyedül járt itt
Jártam már ebben az olasz cukrászdában és akkor nagyon lenyűgözött a sütemények kínálata és a hely kellemes hangulata. Most annyira nem voltam elájulva az élménytől. A Facebook-on egy eseményben hirdették meg, hogy a szezon nyitásaként pisztácia-napokat tartanak, melynek keretében mindenféle pisztáciás olasz desszert specialitást lehet majd náluk kóstolni.
Dolcissima Budapest - EgyébDolcissima Budapest - EgyébDolcissima Budapest - EgyébDolcissima Budapest - EgyébDolcissima Budapest - BelsőDolcissima Budapest - Étel/italDolcissima Budapest - Étel/italDolcissima Budapest - Étel/italDolcissima Budapest - Étel/italDolcissima Budapest - Étel/italDolcissima Budapest - Étel/italDolcissima Budapest - BelsőDolcissima Budapest - Külső képDolcissima Budapest - Étel/italDolcissima Budapest - Étel/italDolcissima Budapest - Étel/italDolcissima Budapest - Étel/italDolcissima Budapest - Étel/italDolcissima Budapest - Külső képDolcissima Budapest - Étel/italDolcissima Budapest - Étel/italDolcissima Budapest - Étel/italDolcissima Budapest - BelsőDolcissima Budapest - Étel/italDolcissima Budapest - Étel/italDolcissima Budapest - Étel/italDolcissima Budapest - BelsőDolcissima Budapest - BelsőDolcissima Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. január 1.egyedül járt itt
Ha másért nem, ezért az élményért érdemes átutazni Budára, amit a Dolcissima nyújt. Egy valódi olasz cukrászda, a Bariból származó mestercukrásszal. 2015 nyarán nyitottak, és már igazi rajongótáboruk alakult ki, amelyhez én is csatlakoztam.
Kiváló 2015. szeptember 13.a párjával járt itt
Kedves kiszolgálás, nagy választék! Örömmel néztük ahogy a profi olasz cukrász készíti a sok finomságot az üvegfal mögött. Szép rendezett környezet! A párom itt randiztunk először. Tökéletes randi helyszín, mind fiataloknak, mint idősebbeknek. Nagyon hangulatos és nagyon cuki! Az ár/érték arány nagyon jó!
Kiváló 2015. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
A csemetékkel megejtett gasztro-gigaturné, (melynek keretében 22 helyet – kocsmát, fagylaltozót, cukrászdát, éttermet és gyorséttermet - sikerült meglátogatni egy nap alatt, úgy, hogy a kisebbik sem nyekergett) egyik legjobb élménye a Dolcissima volt. Szolid elegancia, puritán belső, csodás, kedves kiszolgálás és kitűnő olasz desszertek.