Egyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest

4,9
bisztró
Egyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest
Egyszarvú Unicorn Bistro & More BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa - Napi árak
Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Egyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 709 városban járt márFelfedező - 2288 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44129 feltöltött kép
Kiváló 2024. április 21.a párjával járt itt
Nos, az Unicornis úgy szuper, ahogy van! Persze, lehet, hogy mindenkinek mást jelent, láttam a pici lányokat, akik éppen a születésnapjukat tartották itt ma, nagy, rózsaszín tüllszoknyában, nekik egy saját életérzés, nekem meg a feleségemnek, idős, másfajta emberek, meg habos-babos rózsaszín hülyeség, amit éppen ezért imádni lehet, megmártózni benne, idétlen, vicces fotókat csinálni az ismerősöknek, a komolykodó hülyéknek meg idegborzolás, polgárpukkasztás, nekünk meg vigyor, mosoly, jóhangulat.
Egyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Külső képEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/italEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/italEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - BelsőEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - EgyébEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - BelsőEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - BelsőEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - EgyébEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - BelsőEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - BelsőEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/italEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/italEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/italEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étlap/itallapEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étlap/itallapEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étlap/itallapEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - EgyébEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - BelsőEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/italEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/italEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/italEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - EgyébEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Egyéb
Kiváló 2024. március 19.barátokkal járt itt
Régóta tervben volt, hogy kipróbáljuk, és nem bántuk meg. A kiszolgálás nagyon kedves, profi volt. Az ételek frissek, és finomak voltak, laktató adagok (erre nem is számítottam)
A kiszolgálás gyors, de a másfél óra így is hamar elrepült.
Szép, tiszta étterem, ár-érték arányban, szerintem pont jó, éttermi hangulat, de megfizethető áron (van az utcában drágább étterem is. )
Biztosan visszamegyünk még :)
Egyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/italEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/italEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - EgyébEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - BelsőEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/ital
Kiváló 2024. március 6.családjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat,finom ételek,tiszta környezet,egyedi dekor,kedves koszolgálás. Mindenkinek ajánlom,gyerekeknek kánaán. Biztos,hogy visszatérünk még
Kiváló 2024. március 5.a párjával járt itt
A párommal jártam itt Valentin nap alkalmával. Nagyon meg voltam elégedve az ételekkel és a kiszolgálás minőségével egyaránt. Ajánlom mindenki számára az éttermet !
Kiváló 2024. március 5.barátokkal járt itt
Csak ajánlani tudom! Kedves, jófej kiszolgálás. Amit fogyasztottunk, minden finom volt. Amit vártunk, azt kaptuk!
Kiváló 2024. március 5.a párjával járt itt
Nagyon egyedi, minőségi,a személyzet felettébb kedves
Ha valaki valami különlegesre vágyik, mindenképpen ki kell próbálnia ezt a helyet.
Kiváló 2024. február 17.barátokkal járt itt
Szuper hely! Ajánlom mindenkinek
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márLelkes fotózó - 144 feltöltött kép
Kiváló 2024. január 6.a párjával járt itt
Igazi unicornis hangulat tárul elénk, tele rózsaszínnel :) Gyere és látogass el Te is! Érdemes előre helyet foglalni, mert kicsi a tér. Minden betérő maximum 1 órát tartózkodhat a helyszínen. Ételek, italok finomak. Kiszolgálás kedves. Még a mosdóban lévő csap is unikornist formáz. Barátságos, hangulatos hely.
Egyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - EgyébEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - EgyébEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - EgyébEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - EgyébEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - EgyébEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - EgyébEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Egyéb
Kiváló 2023. június 22.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos a hely, a személyzet türelmes és nagyon segítőkész. A környezetvédelemre is figyelnek, miközben ez nem megy semminek a rovására. Szívből ajánlom!
Kiváló 2023. április 19.családjával járt itt
Kedves fogadtatás után sikerült választani az izgalmas kínálatból. Nagyon barátságos a helyiség, szellős, vidám. A kiválasztott ételek nagyon finomak, ízletesek és szépek voltak. A tálalás is harmónikus. A desszertek ízvilága is nagyon jól kitalált, és itt is tökéletes a tálalás módja.
A mellékhelyiségben is jelen van az unikornis téma, nagyon vicces.