Eker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest

3,3
gyorsétterem, ételbár
Eker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest
Eker Török Étterem - Bartók Béla út BudapestEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Eker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest vélemények

Átlagos 2024. február 26.egyedül járt itt
Budapesten 3 Eker Török étterem működik már évek óta, a Ferenciek terén és a Széna téren többször is jártam, ettem, írtam is róla beszámolót. Itt a Bartók Béla úton, a Móricz Zsigmond tér közelében is ettem már egyszer évek óta, meg volta róla győződve, hogy értékeltem is, de még sincs nyoma.
Eker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - BelsőEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - MosdóEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - MosdóEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - Étel/italEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - BelsőEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - BelsőEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - Étel/italEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - BelsőEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - Étel/italEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - Étel/italEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - Étel/italEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - Külső képEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - Külső kép
2076
Átlagos 2024. január 15.egyedül járt itt
Ma elgondolkodtam azon, hogy mi is a bajom ezzel a hellyel? Hogy 5 évvel ezelőtt egy igen rosszarcú, gonoszdad néni alaposan és durván beszólt nekem és aztán ezért nem eszem itt sok év óta? Milyen gyerekes kis indulatok, sértődés. . . és, ha azóta ötször megváltozott, kicserélődött a hely, a személyzet?
Eker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - Étel/italEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - Étel/italEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - BelsőEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - Étel/italEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - Étel/italEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - Étel/ital
2018. augusztus 7.családjával járt itt
Többször jártam már itt család tagokkal, ismerősökkel -mint vidéki titán-, az első találkozás nem sikeredett valami fényesre. . . Hideg gyros, zord ízvilág jellemezte ételünket. Ennek tükrében, a visszatérés, egyfajta megújulás/átrendezés után meghökkentő volt.
2076
Átlagos 2018. július 18.egyedül járt itt
Na, - szóltam magamhoz – akkor ma legyen az Eker! Vendégcsendes délután, ilyenkor megyek inkább, mert ha fotót csinálnék magam után, ne kelljen már annyi embert körbekérdezni, hogy mit szól hozzá… most is ezzel nyitottam, a pult elején.
2016. december 26.barátokkal járt itt
Az Eker török étterem mellett elég sokszor elmentem, valamikor régen ki is próbáltam, korrekt átlagos gyrost ettem akkor. Idén októberben egy jóbarátommal ismét betértünk, ettünk ketten egy gyrost borjúból, azt mindketten jobban szeretjük a csirkésnél is, meg a sertésnél is, hozzá meg egy airant ittunk. Kifejezetten finom volt.
Eker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - Étel/italEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - BelsőEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - Étel/italEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - Étel/italEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - EgyébEker Török Étterem - Bartók Béla út Budapest - Külső kép