Építész Pince Étterem Budapest
1088 Budapest, Ötpacsirta u. 2.

Építész Pince Étterem Budapest a térképen

V zárva
étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
grill ételek ...
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség ...
Különtermek:
Kovács Margit - max. 35 fő
Könyvtár - max. 25 fő
Gönczi András - max. 50 fő
Visa, EC/MC, Amex
Borsodi Világos, Staropramen

Építész Pince Étterem Budapest bemutatkozása

Látogasson az Építész Pince étterembe, Budapest egyik legszebb, jellegzetes hangulatú udvarára és modern pincehelyiségébe! A több mint száz éves épületben lévő pince étterem az értelmiség kedvelt és divatos találkozóhelye. A Nemzeti Múzeum mögött és a Magyar Rádió épülete mellett lévő étterem alkalmas üzleti megbeszélésekre, szakmai találkozók rendezésére. Ha egyszerűen jól akarja érezni magát, jót szeretne enni, inni ne mulassza el, térjen be hozzánk!

Építész Pince Étterem Budapest képei

Építész Pince Étterem Budapest vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 24.
Valamikor, még az internet korai hőskorában az index fórumain szaggattuk egymás idegeit és a politikai banda többször összejött itt személyes találkozóra, de akkor még nem ilyen volt a hely. Hosszú, kecskelábú asztalok voltak, ott ültünk kép oldat a padokon és politizáltunk. Meg ettünk és ittunk. Ma már másképp néz ki egy ideje.

bépé14 TOP étteremértékelő
2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
"Ennek a helynek olyan hangulata van, hogy igazából, ha csak száraz kenyeret és vizet adtak volna, akkor is csillagos ötös lenne a számomra" - írta ZigZag korábban és roppant találóan. Úgyhogy muszáj volt idézni. Mi a csodaszép épület udvarán, az étterem kerthelyiségében foglaltunk helyet. Ami, ha lehet fokozni, még külön gyöngyszem az épületen belül.

2017. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. december 21. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az Építész pince egy hangulatos hely és az udvari ácsolat külön hozzátesz ehhez a hangulathoz. A pince helyiségeinek design-ja kifinomult. Az étel (borjúpaprikás) és a desszert (gesztenyepüré) finom volt, a mennyisége is megfelelő, de a savanyúságot külön tányéron kellene felszolgálni. A felszolgálók kedvesek, a kiszolgálás jó színvonalú.
Cegléd
Gyöngyös

2016. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. február 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ennek a helynek olyan hangulata van, hogy igazából, ha csak száraz kenyeret és vizet adtak volna, akkor is csillagos ötös lenne a számomra. Maga az épület elragadó, az egykori Andrássy Palota, amely az 50-es évek óta a Magyar Építészek Háza, a Kálvin tértől rövid sétára található.

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régóta itt ebédelek. Ajándék a háromfogásos menü 940ért. Sajnos azt a kertben nem szolgálják fel. tegnap egy baráti vacsorára alkalmából is kipróbáltam, nagyon jó volt a libapecsenye, csak előétellel már túl sok. legközelebb osztozunk az előételen. meglepetésünkre(erről semmi nem volt a honlapjukon) élő jazz koncertre érkeztünk(csak csütörtökön), a könnyen emészthető zenét jó hangulatú virtuóz fiatalok játszották.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 8.819 - 10.792,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 12.706 - 26.906,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2020.06.15.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2020.06.14.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.23.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Last minute (1 éjtől)

Építész Pince Étterem BudapestX