Fekete Holló Étterem Budapest
1014 Budapest, Országház u. 10.

Fekete Holló Étterem Budapest a térképen

Fekete Holló Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház
magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Élőzene:
cigányzene
magyar, angol, francia, német, olasz
ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Mátyás terem - max. 25 fő
Erdély terem - max. 25 fő
Dreher Classic

Fekete Holló Étterem Budapest bemutatkozása

A Fekete Holló Étterem a Budai Várban található, ahol Mátyás király korhű vadászatára emlékeztető díszlettekkel dekorált, valamint korhű ételekkel és italválasztékkal kecsegteti minden kedves vendégünk fantáziáját.

Az étterem két hangulatos ... Tovább >>

Az étterem két hangulatos teremből áll, melynek befogadó képessége 60 fő, valamint további 40 fő kiszolgálására berendezett terasz várja az ideérkezőket.

Étel és italválasztékunk világszínvonalúan bőséges. A magyar konyha ízei mellett speciális hal- és vadételeket, valamint borkülönlegességeket kínálunk. Magyar díjnyertes borászok kedvelt borait és akár olyan borokat is kínálunk vendégeink részére, amelyek muzeális értékűek.

A teljes kikapcsolódás jegyében esténként hangulatos élőzene várja és szórakoztatja vendégeinket.

Fekete Holló Étterem Budapest képei

Fekete Holló Étterem Budapest vélemények

Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az embernek itt az az érzése támadt, mintha a 70-es években járna. A régi bútorok, a söntés, a bazseváló cigány-duett mind-mind ezt mutatják. A miniatűr mosdó komplexum is bőven hagy kívánnivalót. Most pedig következzenek a dicsérő szavak: Az adagok óriásiak. Nagyon finom volt minden - különösen igaz ez az általam elfogyasztott báránycsülökre.

2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 23.
Vasárnap délután három óra körül tértünk be a vendéglőbe. Sajnos kicsit hűvös volt ezért a gyerekekkel nem mertünk a teraszra ülni. Ital-, ételrendelésünket gyorsan felvették. A kiszolgálás udvarias és gyors volt. Az ételek mind mennyiség mind minőség tekintetében jók voltak. Az árak a várbeli szomszédos éttermekhez viszonyítva kifejezetten barátságosak voltak.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.09.30.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Boldog napok (min. 2 éj)