Fekete Holló Étterem Budapest
1014 Budapest, Országház u. 10.

Fekete Holló Étterem Budapest a térképen

magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Élőzene:
cigányzene
magyar, angol, francia, német, olasz
ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Mátyás terem - max. 25 fő
Erdély terem - max. 25 fő
Dreher Classic

Fekete Holló Étterem Budapest bemutatkozása

A Fekete Holló Étterem a Budai Várban található, ahol Mátyás király korhű vadászatára emlékeztető díszlettekkel dekorált, valamint korhű ételekkel és italválasztékkal kecsegteti minden kedves vendégünk fantáziáját.

Az étterem két hangulatos ... Tovább >>

Az étterem két hangulatos teremből áll, melynek befogadó képessége 60 fő, valamint további 40 fő kiszolgálására berendezett terasz várja az ideérkezőket.

Étel és italválasztékunk világszínvonalúan bőséges. A magyar konyha ízei mellett speciális hal- és vadételeket, valamint borkülönlegességeket kínálunk. Magyar díjnyertes borászok kedvelt borait és akár olyan borokat is kínálunk vendégeink részére, amelyek muzeális értékűek.

A teljes kikapcsolódás jegyében esténként hangulatos élőzene várja és szórakoztatja vendégeinket.

Fekete Holló Étterem Budapest képei

Fekete Holló Étterem Budapest vélemények

Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az embernek itt az az érzése támadt, mintha a 70-es években járna. A régi bútorok, a söntés, a bazseváló cigány-duett mind-mind ezt mutatják. A miniatűr mosdó komplexum is bőven hagy kívánnivalót. Most pedig következzenek a dicsérő szavak: Az adagok óriásiak. Nagyon finom volt minden - különösen igaz ez az általam elfogyasztott báránycsülökre.

2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 23.
Vasárnap délután három óra körül tértünk be a vendéglőbe. Sajnos kicsit hűvös volt ezért a gyerekekkel nem mertünk a teraszra ülni. Ital-, ételrendelésünket gyorsan felvették. A kiszolgálás udvarias és gyors volt. Az ételek mind mennyiség mind minőség tekintetében jók voltak. Az árak a várbeli szomszédos éttermekhez viszonyítva kifejezetten barátságosak voltak.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Boutique Residence Budapest
4 nap/3 éjszaka 41.673,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.02.
Hotel Karin
2 nap/1 éjszaka 10.919 - 19.451,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.23.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Fekete Holló Étterem BudapestX