Flórián Repeta Étterem Budapest

D-Hotel Gyula - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
2025.01.01-ig
D-Hotel Gyula
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Flórián Repeta Étterem Budapest vélemények

2023. július 11., kollégákkal járt itt
Óbuda kőzpontjában ragyogó helyen van ez a gyorskiszolgáló étterem. mindig sokan vannak, népszerú hely. Őriási adagok, finom ízek, jó árak. A kiszolgálás gyors, barátságos. A kinti terasz nagyon kényelmes. A benti rész kevésbé barátságos. Vásárlás után a legjobb hely egy finom ebédre, sütire.
Átlagos 2022. május 13.egyedül járt itt
Óbudán, az egykor nagymenő bevásárlóközpontként megnyitott Flórián Üzletházban található a földszinten a Repeta ételbár. Korábban - Covid előtt - egy vagány, nagyon újító szemléletű fúziós konyhát vitt itt az AUM, de őket elsodorta a járvány. A helyükre jött a Repeta, amely reggel 8.
Flórián Repeta Étterem Budapest - EgyébFlórián Repeta Étterem Budapest - EgyébFlórián Repeta Étterem Budapest - EgyébFlórián Repeta Étterem Budapest - EgyébFlórián Repeta Étterem Budapest - EgyébFlórián Repeta Étterem Budapest - EgyébFlórián Repeta Étterem Budapest - EgyébFlórián Repeta Étterem Budapest - Egyéb
2076
Átlagos 2022. április 27.egyedül járt itt
Valamikor az az óriásház, ami az Árpád híddal szemben áll a budai oldalon, talán Magyarország legnagyobb lakóháza volt, nem tudom, talán még most is az. Több falu lakossága elfért abban az emberkasban. Na, és ha már ez itt volt, kellett mellé egy jól funkcionáló bevásárlóközpont is, a Flórián Üzletközpont megnyitása országos szenzáció volt, egymás sarkát tapostuk, hogy megnézzük a nagy, modern boltok tömkelegét.
Flórián Repeta Étterem Budapest - BelsőFlórián Repeta Étterem Budapest - BelsőFlórián Repeta Étterem Budapest - Étel/ital