Flórián Repeta Étterem Budapest

2,5Ételek / Italok
3,5Kiszolgálás
4Ár / érték
3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2022.06.15-ig
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred
52.725 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Flórián Repeta Étterem Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 245 városban járt márFelfedező - 2636 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 75113 feltöltött kép
Átlagos 2022. május 13.egyedül járt itt
Óbudán, az egykor nagymenő bevásárlóközpontként megnyitott Flórián Üzletházban található a földszinten a Repeta ételbár. Korábban - Covid előtt - egy vagány, nagyon újító szemléletű fúziós konyhát vitt itt az AUM, de őket elsodorta a járvány. A helyükre jött a Repeta, amely reggel 8.
2Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Flórián Repeta Étterem Budapest - EgyébFlórián Repeta Étterem Budapest - EgyébFlórián Repeta Étterem Budapest - EgyébFlórián Repeta Étterem Budapest - EgyébFlórián Repeta Étterem Budapest - EgyébFlórián Repeta Étterem Budapest - EgyébFlórián Repeta Étterem Budapest - EgyébFlórián Repeta Étterem Budapest - Egyéb
Még több kép (5 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 318 városban járt márFelfedező - 729 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 11622 feltöltött kép
Átlagos 2022. április 27.egyedül járt itt
Valamikor az az óriásház, ami az Árpád híddal szemben áll a budai oldalon, talán Magyarország legnagyobb lakóháza volt, nem tudom, talán még most is az. Több falu lakossága elfért abban az emberkasban. Na, és ha már ez itt volt, kellett mellé egy jól funkcionáló bevásárlóközpont is, a Flórián Üzletközpont megnyitása országos szenzáció volt, egymás sarkát tapostuk, hogy megnézzük a nagy, modern boltok tömkelegét.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Flórián Repeta Étterem Budapest - BelsőFlórián Repeta Étterem Budapest - BelsőFlórián Repeta Étterem Budapest - Étel/ital