For Sale Pub Budapest

Hotel Szieszta Sopron
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

For Sale Pub Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Átlagos 2023. augusztus 3. járt itt
A Fővám tér közelében lévő For Sale Pub évek, sőt inkább már évtizedek - a rendszerváltozás - óta a külföldi turisták egyik közkedvelt vendéglátó helye. Egy Western hangulatú pubba csöppenünk be a forgalmas Kiskörútról, ahová mindenképpen érdemes előzetesen asztalt foglalni.
For Sale Pub Budapest - MosdóFor Sale Pub Budapest - MosdóFor Sale Pub Budapest - BelsőFor Sale Pub Budapest - Étel/italFor Sale Pub Budapest - BelsőFor Sale Pub Budapest - BelsőFor Sale Pub Budapest - BelsőFor Sale Pub Budapest - BelsőFor Sale Pub Budapest - BelsőFor Sale Pub Budapest - Étel/italFor Sale Pub Budapest - Étel/italFor Sale Pub Budapest - BelsőFor Sale Pub Budapest - BelsőFor Sale Pub Budapest - Étlap/itallapFor Sale Pub Budapest - Étlap/itallapFor Sale Pub Budapest - Külső képFor Sale Pub Budapest - BelsőFor Sale Pub Budapest - BelsőFor Sale Pub Budapest - BelsőFor Sale Pub Budapest - EgyébFor Sale Pub Budapest - BelsőFor Sale Pub Budapest - Étel/italFor Sale Pub Budapest - Külső képFor Sale Pub Budapest - Külső képFor Sale Pub Budapest - Külső képFor Sale Pub Budapest - Külső képFor Sale Pub Budapest - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2015. november 30.barátokkal járt itt
Csalódás volt számomra.
Korábban jártam itt évekkel ezelőtt. Akkor közepesnek minősítettem volna.
Az italokkal el vannak szállva... Tudom, belváros.
A kiszolgálás lassú. Sőt, kérdésünkre 40 perc várakozás után kioktatást kaptunk, h sokan vannak és éppen fő az ételünk.
Mindezt kulturáltabban is lehetett volna.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25797 feltöltött kép
2014. szeptember 12.barátokkal járt itt
A For Sale Pubot valamikor a kilencvenes évek közepén hozták létre, amikor a puboknak a népszerűsége az egekben volt. Pár évvel korábban, sosem felejtem el, a Kálván téri Irish Catben nem lehetett egy tűt leejteni, az állóhelyek is mind foglaltak voltak. S akkor gombamód szaporodtak a pubok, Polo, Irish Cream, Cactus s persze a For Sale.
For Sale Pub Budapest - BelsőFor Sale Pub Budapest - Étel/italFor Sale Pub Budapest - BelsőFor Sale Pub Budapest - Étel/italFor Sale Pub Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. április 10.a párjával járt itt
Annak ellenére, hogy az étellel nem voltam maradéktalanul megelégedve, a hangulat miatt mindenkinek ajánlom, hogy egyszer térjen be ide. A kiszolgálás átlagos, a berendezés és stílus azonban verhetetlen. Amikor itt ettünk, élőzene volt a földszinten, ami nagyon vonzóvá tud tenni egy helyet.