Fővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest

Így is ismerheted: Barlang Étterem
étterem, önkiszolgáló, ételbár
Fővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest
Fővárosi Állat- és Növénykert Étterme BudapestFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest

Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Fővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest vélemények

Szörnyű 2015. augusztus 21., csoporttal járt itt
Nagyon gáz minden az étel a hely berendezése a minőség és a tisztaság meg a az árak is tipikus állatkert
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2015. február 14.gyerekekkel járt itt
Ilyen drágán ilyen borzalmasat ilyen lepukkant helyen még nem ettem. Kényszerűségből tértünk be, mivel más opció gyerekekkel nem volt. A grillezett zöldség valami olajban tocsogó íztelen szörnyűség volt. Miután megláttam én nem is kértem, a párom viszont kipróbálta. . . . kidobtunk 470 Ft-ot.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2014. július 6.gyerekekkel járt itt
A gyerekek miatt kifejezetten éttermet kerestem(nem hot dog-ot akartunk enni)Az "étterem" nagyon puritán,barátságtalan resti szerű. Hagyományos ételek,szemre elfogadható. A leves tűrhető volt,de a (barackos)csirke belseje,félig nyers,véres volt. Kérésemre kicserélték.