Fővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest

Így is ismerheted: Barlang Étterem
étterem, önkiszolgáló, ételbár
Fővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest
Fővárosi Állat- és Növénykert Étterme BudapestFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest

Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Fővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest vélemények

Szörnyű 2023. október 29.gyerekekkel járt itt
Egy tálcás, önkiszolgáló étterem, kellemes monopolhelyzetben az Állatkert közepén. Többször jártunk itt, olcsó és finom sose volt, de az utolsó vizit már nagyon leverte a lécet. 3 emberre 17000 Ft, na az kicsit húzós. A kajából a kenyér és a sültkolbász nem volt rossz, a többi átlagalatti ócskaság.
Szörnyű 2020. október 26.a párjával járt itt
Üdvözlet mindenkinek! Minden rosszindulat nélkül írom ezt a pár sort,,,, most hétvégén voltunk a feleségemmel az állatkertben 2020. 10. 24. én, és gondoltuk, hogy bemegyünk ebédelni ! Sajnos nagyon nagy csalódás volt az étterem,, leginkább az, hogy kettőnknek fizettem 10ezer forintot amibe egy egy főétel, és egy egy desszert volt plusz két üdítő!
Szörnyű 2019. november 3.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt közepesre értékeltem a Barlangot, kvázi megvédtem, és találtam magyarázatot az elmarasztaló véleményekre, amiket hétvégi csúcsforgalom idején szereztek a látogatók. Azóta is kilátogatunk minden ősszel az Állatkertbe, de vagy kihagyjuk az éttermet, vagy á la carte ételt választunk.
Fővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - EgyébFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - Étlap/itallapFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - BelsőFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - Étlap/itallapFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - Étel/ital
2019. október 29.barátokkal járt itt
Gyönyörű napfényes séta, teveetetés és fókashow után isteni bableves és nagyon jól elkészített sült koronázta meg a napunkat az éttermükben. A kiszolgálás gyors volt, a személyzet barátságosan fogadott minket. A viszonylag sok vendég ellenére tisztaság volt az éttermi részben és a mellékhelyiségben is.
Elhatároztuk, hogy gyakrabban eljövünk , akár télen is.
Szörnyű 2018. december 30.családjával járt itt
Ételválaszték minimális, az adagok kicsik...és drágák. A rizs kemény és ízetlen volt. A hús " szelet " olyan kicsi, hogy a tányérra tett rizskupac mellett alig látszódott. Legalább egy kis petrezselyemmel meg szórhatták volna, hogy kinézzen valahogy...szerintem egy óvodába többet tesznek a kinézetért.
Kiváló 2017. október 2.gyerekekkel járt itt
A mai nap két nyugdijas menüt ettünk az étteremben -húsleves ,sertéstokány,és sütemény volt-összesen 1500ft volt.Kiváló izletes volt.A Gundel étteremből hozzák ,olyan volt,mintha a Gundelben ettünk volna,legalább is az ize és a mennyisége is bőséges volt.Köszönjük az Állatkert vezetőségének ezt a lehetőséget
Szörnyű 2017. június 10., kollégákkal járt itt
Romlott, zöld penészes rántott sajt, újra felhasznált maradék ételek. Moslékot szolgálnak fel. . . Egy idős férfi szolgált ki, kérdésemre hogy mit milyen körettel szabad enni, lekezelő, bunkó stílusban válaszolt. Senkinek nem tanácsolom hogy itt egyen, drága és kritikán aluli a minőség meg a kiszolgálás.
Gyenge 2017. március 19.gyerekekkel járt itt
A nagy múltú és méltán népszerű Fővárosi Állatkertnek ez az egyetlen étterme, igaz, ez is önkiszolgáló, helyileg a Kis-szikla aljában, a pingvinek és fókák mellett található. Az Állatkertben ezen kívül csak büféket találunk, ahol csillagászati árakon tömegtermék rágcsálnivalókat árusítanak.
Fővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - Külső képFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - BelsőFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - Étel/italFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - Étel/italFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - BelsőFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - BelsőFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - MosdóFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - MosdóFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - BelsőFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - BelsőFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - BelsőFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - Étlap/itallapFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - Étel/italFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - Étlap/itallapFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - Külső képFővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - Belső
Szörnyű 2016. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Két hete jártunk hétvégén az étteremben 3 kisgyerekkel. Nem akartunk hamburgert ebédelni, hát betértünk. Az ételek minősége kritikán aluli volt. Három félét választottunk. Nem vagyunk az a kimondottan finnyás típus,de az ételeket nem tudtuk megenni.
Átlagos 2015. november 18.a párjával járt itt
Döbbenten olvastam a lesújtó véleményeket. Minden évben meglátogatjuk az Állatkert új lakóit, és ilyenkor általában itt ebédelünk. Sosem volt kifogásunk sem az ételek, sem a tisztaság ellen, pedig elég háklisak vagyunk. Így hát idén is bemerészkedtünk a Barlangba, ez most igazán stílszerű megfogalmazás :), és direkt kritikus szemmel néztünk körül.