Főzelékfaló Ételbár - Bartók Béla út Budapest

3,2
főzelékbár, gyorsétterem, ételbár
Főzelékfaló Ételbár - Bartók Béla út Budapest
Főzelékfaló Ételbár - Bartók Béla út BudapestFőzelékfaló Ételbár - Bartók Béla út Budapest

Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros
Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel

Főzelékfaló Ételbár - Bartók Béla út Budapest vélemények

2076
Gyenge 2015. november 16.családjával járt itt
Már akkor, amikor kb. egy évtizede az Árkád mellett dolgoztam, gondolkodtam azon, hogy mi a titka annak, hogy még a legközönségesebb ételeket is a szomorúságig le tudják rontani. Olyan ételekét is, amikről azt hinnéd, hogy nem lehet. A Bartók Béla úti ételbárhoz viszonylag közel lakom, előfordul, hogy ritkán, de betérek.
Átlagos 2014. május 15.egyedül járt itt
A város több pontján, bevásárlóközpontokban is találunk Főzelékfaló étkezdéket. A korábbi munkahelyemről rendszeresen jártunk ki ide, és annyira népszerű volt a környékbeli irodák, üzletek, bankok dolgozói körében, hogy mindig siettünk, már a nyitás után nem sokkal, 11 órakor elhoztuk az ételt, mert ilyenkor még nem volt sorban állás és nem fogyott még el semmi.
Főzelékfaló Ételbár - Bartók Béla út Budapest - Külső képFőzelékfaló Ételbár - Bartók Béla út Budapest - Külső képFőzelékfaló Ételbár - Bartók Béla út Budapest - Külső képFőzelékfaló Ételbár - Bartók Béla út Budapest - Külső képFőzelékfaló Ételbár - Bartók Béla út Budapest - Külső képFőzelékfaló Ételbár - Bartók Béla út Budapest - Külső képFőzelékfaló Ételbár - Bartók Béla út Budapest - Külső képFőzelékfaló Ételbár - Bartók Béla út Budapest - Étlap/itallapFőzelékfaló Ételbár - Bartók Béla út Budapest - EgyébFőzelékfaló Ételbár - Bartók Béla út Budapest - Külső kép
Átlagos 2014. május 11., kollégákkal járt itt
Egy igazán színvonalas hely a gyorséttermek közül. Itt szerencsére nem a gyors étkezdékben kínált egészségtelen szörnyűségeket lehet kapni. Napközben nagy választékot kínálnak és este fél áron is van mindig választék. Az ételek ízletesek, a kiszolgálás gyors és udvarias.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 19 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. április 12.a párjával járt itt
Volt pár alkalom, hogy az esti órákban tévedtünk be egy gyors, olcsó falatozásra. Mindennapi esti féláras akciójuk vonzó mindenki számára. Az árnak megfelelően a színvonal is kicsit alacsonyabb, bár egy gyorsétteremnek a város sok pontján teljesen megfelel. A kiszolgálás gyors és vendégszerető.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. április 7.egyedül járt itt
Szerintem a gyorsétkezdék közül a legjobb a Főzelékfaló étellánc. Kedvencem a Bartók Béla úti, tágas hellyel, gyors kiszolgálással. Ha nincs idő főzni, ez az a hely, ahol jókat tudok enni jutányos áron. Bár én a főzelékeket nem nagyon fogyasztom, mégis találok számos kedvemre való ételt.