Frigo Burger Budapest

Frigo Burger BudapestFrigo Burger Budapest

Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Gyógyító kikapcsolódás
Gyógyító kikapcsolódás
2024.08.30-ig
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Frigo Burger Budapest vélemények

2019. március 29.egyedül járt itt
A Frigo Burger talán 3-4 éve nyitott meg a Lehel téri piac és metrómegálló szomszédságában, de a Váci út másik oldalán. Burgerekre specializálódott fast food büfé. Voltam már itt egyszer a nyitás környékén, akkor nem igazán győzött meg, aztán azt hittem, meg is szűntek, mert többször csak a zárt ajtókat láttam, bármilyen konkrét kiírás, jelzés nélkül.
Frigo Burger Budapest - Külső képFrigo Burger Budapest - Étel/italFrigo Burger Budapest - Étel/italFrigo Burger Budapest - BelsőFrigo Burger Budapest - BelsőFrigo Burger Budapest - Belső
Kiváló 2019. március 25., kollégákkal járt itt
Szó szerint egy rejtett kincs ez a hely. Rendkívül finom hamburgerek vannak és a csirkeszárny is kiváló. Lehet tőlük rendelni és helyben is fogyasztani, bár ez utóbbi eléggé kezdetleges. A helyiségben 3-4 hely van csak, míg az utca fronton jó esetben 3 kicsi asztal. Ha jól emlékszem mosdó nincs is, ezért inkább mondanám egy büfének. Az ételek helyben készülnek frissek, de várni kell rájuk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. december 13.egyedül járt itt
Sült csirkeszárnyakat ettem sült krumplival és BBQ szósszal, igen kedvező áron. Valóban finom és friss volt, akkor sütötték meg. Ami megtévesztő: 8 db csirkeszárnyról volt szó, de a 8 db vegyesen volt a kettévágott szárnyak részeiből. Tehát kb 4 teljes szárny. Ennek ellenére kiadós, mivel bőven kaptam krumplit.
Frigo Burger Budapest - Étel/ital
Átlagos 2016. november 10. járt itt
Finom, de sajna drágább mint nyitáskor. Nem értem ezt az üzlet politikát. Amennyiben az eredeti árak megmaradtak volna szerintem jobban menne az üzlet. Még ha a burger mellé lenne finom krumpli(nem fagyasztott olcso hasáb) alapból és 1200Ft ot kérne a menuert ami tartalmazza a burgert és a krumplit akkor mindig oda járna mindenki.