Fritú - Belvárosi Piac Budapest

2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Fritú - Belvárosi Piac Budapest vélemények

Kiváló 2016. július 19.egyedül járt itt
Ma reggel volt egy kis dolgom a belvárosba. Ezért ugy gondoltam hogy bekapok egy lángost a Fritúba ugyis utba esik a Belvárosi Piac. Fél 9. -kor vettem egy sima lángost. Az ize csodás volt és friss+laktató is volt. Elmult 10 évbe kismillió lángos sütödébe jártam de itt egyszerűen csodálatos a lángos.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2015. november 30., kollégákkal járt itt
A Belvárosi Piac földszintjén a hátsó traktusban régen is működött egy lángossütő, s nem is volt rossz, a külföldi kollégákat mindig elhoztuk ide, hadd' tudják meg, milyen az igazi magyar lángos. De a nagy átépítés-átalakítás idején egyszer csak bezártak. Mivel a hírek gyorsan terjednek, egyik kollégánktól megtudtuk, hogy újra nyitott a lángosos.
Fritú - Belvárosi Piac Budapest - Külső képFritú - Belvárosi Piac Budapest - Külső képFritú - Belvárosi Piac Budapest - BelsőFritú - Belvárosi Piac Budapest - Külső képFritú - Belvárosi Piac Budapest - BelsőFritú - Belvárosi Piac Budapest - BelsőFritú - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italFritú - Belvárosi Piac Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
Kiváló 2015. november 24.barátokkal járt itt
Nem kérdéses, manapság Budapesten a legpezsgőbb gasztronómiai központ a Hold utcában van. Úgy hírlik, kitelepül az Arany kaviár is, ott van már Bíró Lajos két egységgel, van steakes, ott a Vörös Homár s hadd ne soroljuk.
Fritú - Belvárosi Piac Budapest - Külső képFritú - Belvárosi Piac Budapest - Külső képFritú - Belvárosi Piac Budapest - Étel/ital