Fülemüle Étterem Budapest
1085 Budapest, Kőfaragó u. 5.

Fülemüle Étterem Budapest a térképen

Fülemüle Étterem Budapest értékelése:

H-CS 12:00-22:00
P-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
vegetáriánus ételválaszték, élő zene, kisállat bevihető, táncos hely
Visa, EC/MC, Amex

Fülemüle Étterem Budapest képei

Fülemüle Étterem Budapest vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 21.
Hideg, borongós téli napon bemenni ide, egy jó maceszgombócos levesre, meg egy sóletre. . . hát mit is mondjak, pont az, amire vágytam! Hétköznap, ebédidő kellős közepén, és láss csodát, üres volt a hely. Pedig már vagy kétszer jártam itt, benéztem és mindenki azt ajánlotta, hogy telefon, asztalrendelés, mert különben baj lesz. Ma én voltam egyedül itt.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
Meghívásra mentünk a Fülemülébe, én korábban nem tudtam erről a helyről, pedig nem messze dolgozom. Nem túl nagy, kellemes, családias helyiség, a foglalás erősen ajánlott. A ház specialitása a többfajta sólet, hatalmas adagokat adnak, az "egyadagos" sólettel szerintem ketten tökéletesen jóllaknak.

esthajnal7 TOP étteremértékelő
esthajnal7 TOP fotófeltöltő
2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. december 17.
A Belvárosban, a Rákóczi út közelében található ez a nem túl nagy, de hangulatos étterem. Míg az ételre vár a vendég addig sem unatkozik, mert van mit nézni körbe a falakra kitett táblákon, képeken. Az ételek elsősorban hagyományos zsidó ételek. Mi maceszgombóc levest és aszalt szilvás-mézes csirkét ettünk mazsolásrizzsel.

2017. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. október 11.
Az éttermi hét alkalmából ismét megvendégeltem magam a város legjobb sóletjével. Nem csalódtam benne. Mintha egy múltszázadi patinás vendéglőbe tévedtem volna. A falakon a múlt relikviái. Kedvencem a fali zománctábla:
A BUDAPESTI AUT. ORTH. IZRAELI HITKÖZSÉG RABBISÁGÁNAK ÁLLANDÓ FELÜGYELETE ALATT. A kiszolgálás rendkívül figyelmes.
Cegléd
Gyöngyös

2015. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. október 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Dining City Hét újabb állomásaként a Kőfaragó utcában székelő Fülemülébe látogattunk el. Az étteremnek helyet adó épület homlokzatát már hónapok óta renoválják, így felállványozva és "behálózva" fogadja a vendégeket, de a felújítás az éttermet, annak működését egyáltalán nem érinti. A belső térbe csöppenve egy kisebb időutazás veszi kezdetét, elszakadunk egy időre a rohanó 21.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 22.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.02.24. - 2020.12.20.
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.03.15.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 20.480 - 57.920,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.05.06.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2020.02.22. - 2021.02.23.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

Fülemüle Étterem BudapestX