GomBRO'c Étterem Budapest
1031 Budapest, Nánási út 47-49.

GomBRO'c Étterem Budapest a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
A Gombrócz nevű egységnek volt szerencsém megfordulni a Ráday utca vonzáskörzetébe tartozó pincehelységében, azon látszott, hogy nem lesz hosszú életű, bár amit nyújtottak, korrekt volt. Sőt,. több mint korrekt, mondhatni, eredeti, izgalmas, remek. Az óbudai egységbe idén november elején sikerült eljutni egy jóbarátommal, Szentendréről hazafele tartva.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 2.
Véletlenül jártunk a helyen, megláttuk és gondoltuk, itt az ideje kipróbálni valami újat. Tetszett a hely egyszerűsége, semmi "fenszi". Kevés hely volt, látszik, hogy népszerűek (bár szürke februári nap lévén a környéken semmi sincs nyitva, így ez ennek is betudható lehet). Hamar jött a felszolgáló, hamar érkeztek az italok.
Cegléd
Gyöngyös

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Eredetileg nem itt Óbudán, hanem a Kálvin tér közelében (Erkel utca) nyitották meg az első gombócos bisztrójukat, de oda nem sikerült a bezárás előtt eljutnom. Viszont szerencsére nem végleg megszűntek, hanem átköltöztek, igaz eléggé távol az első bázistól. Talán ide az új helyükre ebbe a környezetbe jobban is passzol ez a fiatalos, innovatív koncepció.

Útközben TOP fotófeltöltő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 5.
A gombóc maga a csoda. A kis gömbökben bármit el lehet rejteni. Nem is értem, miért nem mozgatta meg eddig sem a háziasszonyok, sem a hivatásos szakácsok fantáziáját. Egy-két gyümölcs vagy lekvár, mint töltelék, meg a túrógombóc, amit legalább sósan is lehet enni, oszt' annyi. A GomBRO'c két fiatal tulajdonosa jobbnál jobb ötletekkel rukkol elő.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 10.954 - 28.351,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sportolási lehetőségekkel, kültéri játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 28.333,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.12.23.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.041 - 18.866,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.07.04.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.09.30.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

GomBRO'c Étterem BudapestX