lazabori
Országjáró - 13 városban járt már

lazabori adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2015.11.09
Utoljára itt2023.06.29

2016. május 11.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk itt két éjszakát. Az étel és a szoba rendben volt, átlagos, viszont a környezet lenyűgöző. Igazi kis "ékszeres doboz", kis tóval, erdővel, csendes, nyugodt környezetben. A szolgáltatásokon lenne mit javítani.
Felhasználó fényképei:
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta -
Gyenge 2016. március 12.családjával járt itt
Péntek esti családi vacsorára érkeztünk. Leültettek az alsó pincehelyiségbe, ahol rögtön valami helyi jammelő banda elkezdett játszani, amitől nem lehetett beszélgetni. A pincért megkérdezve megtudtuk, hogy közben a csendesebb részről elmentek páran, így átköltöztünk. Rendeltünk italt, Martini nem volt, a dupla vodka-kólából egy vodka valószínűleg hiányzott.
2019. július 28.gyerekekkel járt itt
Július végén egy szombati, igazi nyári napon jártunk itt, foglalás nélkül. Sokan voltak, de a pincérek így is igyekeztek helyet biztosítani nekünk (egy 5 hónapos alvó kisbabával). Hamar jött az ital és a sok vendég ellenére az ételre sem kellett sokat várni (25 perc). Finom volt minden, bár a somlóiról mintha a csokiöntet lemaradt volna.
Felhasználó fényképei:
Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács - Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács -