Gül Baba Török Büfé Budapest

Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Gül Baba Török Büfé Budapest vélemények

Szörnyű 2023. április 18.barátokkal járt itt
A Gül Baba török kebabos már jó pár éve működik itt a Batthyány tér közelében, de egyszerűen érthetetlen, hogyan képes továbbra is fennmaradni és leginkább kik tartják el, kik a vásárlói, ki lehet az, akinek az itteni gírosz/kebab bejön? Több alkalommal hozta már úgy a szükség, hogy itt kellett ételt venni, mert más a környéken nem volt nyitva.
Gül Baba Török Büfé Budapest - Külső kép
2055
Gyenge 2023. április 17.egyedül járt itt
Ma, hogy beültem ide enni valamit, szinte minden újra rámköszönt, még a fal mintázata, a képek is, de valami csoda folytán nincsenek erről értékeléseim. Azt a török hegyet, vagy barlangot, ami az ajtó mögött van képen, már többször is befotóztam ide. Hát, így jártam. . .
Gül Baba Török Büfé Budapest - Külső képGül Baba Török Büfé Budapest - EgyébGül Baba Török Büfé Budapest - EgyébGül Baba Török Büfé Budapest - Étel/italGül Baba Török Büfé Budapest - Belső
Átlagos 2019. május 13.családjával járt itt
Pesten van dolgunk,pontosabban Budán,miután végeztünk a feladattal,még a Vizivárosban ránkjön az éhség. A Gyorskocsi utca közelében találunk egy török büfét,sőt az üzemeltető is török. A sorbanállásról arra következtetünk hogy a helyiek jóra értékelik a büfét,mint kiderült helyesen. A döner tál jókora adag,echte török izesitéssel.
Gül Baba Török Büfé Budapest - Étlap/itallapGül Baba Török Büfé Budapest - BelsőGül Baba Török Büfé Budapest - BelsőGül Baba Török Büfé Budapest - Étel/italGül Baba Török Büfé Budapest - Étel/ital