Guri Serház Újbuda Budapest

2024.12.29-ig
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Guri Serház Újbuda Budapest vélemények

2023. október 7.barátokkal járt itt
A Guri Sörfőzde története még a 90-es években indult el Jászapátiból, de országos ismertségre csak a franchise hálózatuk kialakítása után tettek szert. Magam a biatorbágyi Guriban többször is megfordultam, bár sofőrként leginkább elvitelre volt lehetőségem vásárolni. Ezt frissen csapolva, elviteles palackban tehetjük, mindegyik helyszínükön egyébként.
Guri Serház Újbuda Budapest - MosdóGuri Serház Újbuda Budapest - Étel/italGuri Serház Újbuda Budapest - BelsőGuri Serház Újbuda Budapest - BelsőGuri Serház Újbuda Budapest - Étlap/itallapGuri Serház Újbuda Budapest - Étel/italGuri Serház Újbuda Budapest - EgyébGuri Serház Újbuda Budapest - EgyébGuri Serház Újbuda Budapest - BelsőGuri Serház Újbuda Budapest - BelsőGuri Serház Újbuda Budapest - Étlap/itallapGuri Serház Újbuda Budapest - Egyéb
2082
2023. június 14.egyedül járt itt
Ma jöttem hazafelé egy nem túl jólsikerült ebédféle után, éppen az volt aktuális, hogy valamit leküldjek az étel után, ami jobban esik. A Lágymányosiban ezen a helyen régen egy bánatos vietnami étterem volt, vacak volt a kaja, de a vietnami lánnyal jót hülyéskedtünk, emlékszem a szalmakalapokkal, meg még táncvoltunk is, azt hiszem.
Guri Serház Újbuda Budapest - Külső képGuri Serház Újbuda Budapest - Étel/italGuri Serház Újbuda Budapest - BelsőGuri Serház Újbuda Budapest - BelsőGuri Serház Újbuda Budapest - BelsőGuri Serház Újbuda Budapest - BelsőGuri Serház Újbuda Budapest - BelsőGuri Serház Újbuda Budapest - BelsőGuri Serház Újbuda Budapest - Belső
2022. március 10.barátokkal járt itt
A Guri sörök soha nem tartoztak a kisüzemi sörök élvonalába, de mindig is átlag feletti szintet képviseltek. Tisztes középszer a maga kategóriájában. A Lágymányosi úti egységben eddig két ízben fordultam meg. Az árak kedvezőbbek, mint másutt, a beltér hangulatos. A pultosok fiatal lányok, alapvetően kedvesek, de nincsenek nagyon otthon a sörtémában.
Guri Serház Újbuda Budapest - EgyébGuri Serház Újbuda Budapest - EgyébGuri Serház Újbuda Budapest - EgyébGuri Serház Újbuda Budapest - EgyébGuri Serház Újbuda Budapest - EgyébGuri Serház Újbuda Budapest - EgyébGuri Serház Újbuda Budapest - EgyébGuri Serház Újbuda Budapest - Egyéb
2021. szeptember 21.a párjával járt itt
Véletlenül tévedtünk be a kocsmába, a Guri főzde korábban nem volt ismert számomra. 24 fajta sör, a főzde teljes szortimentje csapon. Rendelni a pultnál lehet, kicsit furcsa volt, hogy a választás után a csapos hölgy addig nem kezdett el csapolni, amíg ki nem fizette a söröket. Egy West Coast IPA-t (Hoptimal) és egy Milk Stout-ot (Keresztapa) ittunk.
Guri Serház Újbuda Budapest - BelsőGuri Serház Újbuda Budapest - Étel/italGuri Serház Újbuda Budapest - Belső