Hamvich Budapest

2024.12.29-ig
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz

Hamvich Budapest vélemények

Kiváló 2016. november 24.egyedül járt itt
Egyik délelőtt, amikor a közeli SZTK-ban végeztem, a honlapon olvasottak alapján itt költöttem el a reggelimet. A névadó hamvich nevű sonkás szendvicset választottam reggeli menüben, amelyhez rostos üdítőt vagy kávét lehetett választani. Így menüben még elfogadható az egyébként nem olcsó ár, amelyhez azért minőség tartozik.
Hamvich válasza
Köszönjük! Várunk máskor is.
2016. november 29., Hamvich, tulajdonos
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 11.egyedül járt itt
A környéken volt dolgom, és rövidre szabott ebédidőben látogattam meg a Hamvich-et. Korábban az ittjartam. hu-n láttam róla értékelést. A felszolgáló srác elmondta, hogyan készül a híres Serrano sonka. Látszott rajta, hogy szereti, amit csinál! A szendvicsek frissen készülnek, kívánság szerint hidegen vagy melegen.
Hamvich válasza
Köszönjük szépen a szép szavakat!
Kiváló 2016. szeptember 29., kollégákkal járt itt
A szintén közelmúltban megnyitott Daminczki Cukrászda mellett egy újabb izgalmas hely bukkant fel a Belvárosban. Egy érdekes fantázianévre hallgató szendvicsező (angol sonka és szendvics kombinációja), ahol a minőség áll a középpontban.
Hamvich Budapest - Étlap/itallapHamvich Budapest - Étel/italHamvich Budapest - Étel/italHamvich Budapest - Étel/italHamvich Budapest - BelsőHamvich Budapest - BelsőHamvich Budapest - Étel/italHamvich Budapest - Étel/italHamvich Budapest - Étlap/itallapHamvich Budapest - Étel/italHamvich Budapest - Étel/italHamvich Budapest - Étel/italHamvich Budapest - Étel/italHamvich Budapest - Étel/italHamvich Budapest - EgyébHamvich Budapest - BelsőHamvich Budapest - Étel/italHamvich Budapest - BelsőHamvich Budapest - Külső képHamvich Budapest - Külső kép
Hamvich válasza
Köszönjük szépen a szép szavakat!
2016. november 16., Hamvich, tulajdonos
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
Kiváló 2016. szeptember 27.egyedül járt itt
Ritka szeretnivaló, igényes hely a Hamwich. Lelkes fiatalok a pultban, kedvesek, udvariasak, érdeklődőek, remek a dizájn, és persze kiváló minőségűek a termékek. Kínálnak spanyol sonkákat, spanyol sajtokat s különféle szendvicseket, jóféle kenyérből, amit az ember magának is összeállíthat.
Hamvich Budapest - Étel/italHamvich Budapest - Étel/italHamvich Budapest - BelsőHamvich Budapest - EgyébHamvich Budapest - BelsőHamvich Budapest - Külső képHamvich Budapest - Étel/ital
Hamvich válasza
Köszönjük szépen a szép szavakat! Szívesen várjuk máskor is.
Hamvich Budapest a térképen
1051 BudapestHercegprímás u. 19.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • kisállat bevihető • reggelizési lehetőség
H-P
Szo-V