Hanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest

Így is ismerheted: Hanoi Xua Étterem - Nagyvárad tér
3,8
étterem, gyorsétterem, levesező
Hanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest
Hanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem BudapestHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest

Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Hanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest vélemények

Átlagos 2022. június 4.a párjával járt itt
A D4-es ételt rendeltem az étlapról, nagyon jól nézett ki, elkezdtem enni és arra lettem figyelmes, hogy amikor egyre lejjebb haladtam a tányérban kesernyés szappan ízt éreztem, először azt hittem, hogy rosszul érzem, de bebizonyosodott hogy sajnos nem. A tányér aljára érve borzasztó szappan íz fogott meg, amitől el is ment az étvágyam.
2018. május 14.a párjával járt itt
A friss értékeléseket olvasva csodálkoztam rá a Hanoi Xua-ra, s tűnődtem el hosszan azon, milyen apróságokon múlnak az életben a nagy dolgok. :-) Ez a hely ugyanis a kedvenc japán éttermünk szomszédságában van, csak épp egy másik utcán szoktunk elsétálni odáig. Kellő izgalomba jöttünk a felfedezéstől, és a főzés tervét elvetve rögtön el is határoztuk, hogy itt ebédelünk.
Hanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Külső képHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - BelsőHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étel/italHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étel/italHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étel/italHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - EgyébHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - BelsőHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - BelsőHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - BelsőHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - BelsőHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Külső képHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Belső
2082
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2238 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42703 feltöltött kép
2018. május 13.a párjával járt itt
Jó szívvel és jó étvággyal jöttünk ma ide, meg persze kíváncsian is. . . hangulatosabb az általam ismert eddigi vietnami éttermeknél, békésebb, tágasabb és tagoltabb is a belső tér, a kiszolgálás is kedves. nem túlzottan, de azért annyira, hogy nem köthetek bele.
Hanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étel/italHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - BelsőHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étel/italHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - BelsőHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - BelsőHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - BelsőHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - BelsőHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - BelsőHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - BelsőHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - BelsőHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - MosdóHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - MosdóHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - MosdóHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - BelsőHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étel/italHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étel/italHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étlap/itallapHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étlap/itallapHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étlap/itallapHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étlap/itallapHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étlap/itallapHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - BelsőHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étel/ital
2017. december 28., kollégákkal járt itt
Egyik kollégám törzshelye, autentikus vietnami étterem, vietnami szakáccsal. Olyannyira törzshelye volt, hogy egy időben 2 hónapon át minden nap itt ebédelt, és minden nap pho levest. Egy mellékutca a Nagyvárad tér közelében, az Üllői útról nyílik. Az utcán lehet parkolni, vannak is helyek, de fizető övezet.
Hanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - BelsőHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étel/italHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étel/italHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étel/italHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étel/italHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étel/italHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étel/italHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - BelsőHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - BelsőHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étlap/itallapHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étlap/itallapHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Étlap/itallapHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - BelsőHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - BelsőHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - BelsőHanoi Xua Autentikus Vietnámi Étterem Budapest - Külső kép