Horgásztanya Étterem Budapest

Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Horgásztanya Étterem Budapest vélemények

2023. október 28.egyedül járt itt
Több évtizedes múltra visszatekintő étterem a budai rakpartnál, kiemelt turista övezetben, a Batthyány tér közelségében. Ahogy neve is mutatja, illetve a berendezés is egyértelműen erre utal, ez egy halétterem, a tradicionális, régi vágású tekintetben. A berendezésről nekem a Mezőgazdasági Múzeum halászatot bemutató tárlói jutottak eszembe, a vendéglő is kb.
Horgásztanya Étterem Budapest - EgyébHorgásztanya Étterem Budapest - BelsőHorgásztanya Étterem Budapest - BelsőHorgásztanya Étterem Budapest - BelsőHorgásztanya Étterem Budapest - Étel/italHorgásztanya Étterem Budapest - Étel/italHorgásztanya Étterem Budapest - MosdóHorgásztanya Étterem Budapest - MosdóHorgásztanya Étterem Budapest - MosdóHorgásztanya Étterem Budapest - BelsőHorgásztanya Étterem Budapest - Külső képHorgásztanya Étterem Budapest - Külső képHorgásztanya Étterem Budapest - BelsőHorgásztanya Étterem Budapest - BelsőHorgásztanya Étterem Budapest - Étlap/itallapHorgásztanya Étterem Budapest - Étlap/itallapHorgásztanya Étterem Budapest - Étlap/itallapHorgásztanya Étterem Budapest - EgyébHorgásztanya Étterem Budapest - BelsőHorgásztanya Étterem Budapest - BelsőHorgásztanya Étterem Budapest - Étlap/itallapHorgásztanya Étterem Budapest - Étlap/itallapHorgásztanya Étterem Budapest - Külső képHorgásztanya Étterem Budapest - Külső képHorgásztanya Étterem Budapest - Külső képHorgásztanya Étterem Budapest - Külső képHorgásztanya Étterem Budapest - Külső kép
2076
Kiváló 2021. október 4.barátokkal járt itt
Az Isolabellából az őszi avarban gázolva szép budai lépcsőkön átsétáltunk ide, erre az emlékhelyre, ahol Cseh Tamás és Baksa-Sós László cserélték ki annak idején a gondolataikat. . . a Horgásztanya elsőrangú hely, nem tudom, annak idején milyen lehetet, nem emlékszem pontosan. De a pincérek mind túl fiatalok, hogy mondjon nekik ez a legenda valamit.
Horgásztanya Étterem Budapest - Külső képHorgásztanya Étterem Budapest - BelsőHorgásztanya Étterem Budapest - Étel/italHorgásztanya Étterem Budapest - Étel/italHorgásztanya Étterem Budapest - BelsőHorgásztanya Étterem Budapest - BelsőHorgásztanya Étterem Budapest - BelsőHorgásztanya Étterem Budapest - BelsőHorgásztanya Étterem Budapest - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 1.barátokkal járt itt
Olasz fiatal csapatot vezetve tértem be a hangulatos étterem teraszára a várból lejövet. Rövidital, leves, főfogás, és bor került a gyomorba, mind kivétel nélkül kiváló minőségben. Soká tartott, míg végre a nagy kínálatból eldöntöttük, ki mit fogyaszt, amit harmadszori nekifutásra türelmesen jegyeztek is.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 11 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 14.egyedül járt itt
Visszatérő vendégnek számítok az étteremben, sokszor megfordultam már itt, mert elégedett vagyok. Az egyik legjobb hely, ha halászlevet akarunk lenni. Az ételek túlnyomó többsége is halból készül. Különböző halakból lehet halászlét választani, akár csuporban, akár bográcsban, akár belsőséggel, akár anélkül.