Hu Lu Lu Akácfa Budapest

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Hu Lu Lu Akácfa Budapest vélemények

2076
2022. március 24.egyedül járt itt
Vitatkoznék azzal a meghatározással, hogy ez egy gyorsétterem. Ez a kifejezés nálam annyit tesz, hogy készen vannak az ételek, sokszor melegen is tartva, és megkapom, ott állva, amit kérek. Itt meg leültem, étlap, böngészés, pho-t kértem marhahússal, soká jött, pedig egyedüli vendég voltam a küzdőtéren, viszont finom volt.
Hu Lu Lu Akácfa Budapest - BelsőHu Lu Lu Akácfa Budapest - Étel/italHu Lu Lu Akácfa Budapest - Étel/italHu Lu Lu Akácfa Budapest - Étlap/itallapHu Lu Lu Akácfa Budapest - BelsőHu Lu Lu Akácfa Budapest - Étel/italHu Lu Lu Akácfa Budapest - Étlap/itallapHu Lu Lu Akácfa Budapest - MosdóHu Lu Lu Akácfa Budapest - MosdóHu Lu Lu Akácfa Budapest - MosdóHu Lu Lu Akácfa Budapest - BelsőHu Lu Lu Akácfa Budapest - Egyéb
Átlagos 2019. november 16.egyedül járt itt
Vietnámi kifőzde a bulinegyedben, az igazán esténként megélénkülő Akácfa utcában. Sok színes ételfotó, csiricsáré, feltűnő dekoráció a portálon. Az étlapon hagyományos vietnámi ételek szerepelnek, továbbá néhány kínai étel is.
Hu Lu Lu Akácfa Budapest - EgyébHu Lu Lu Akácfa Budapest - EgyébHu Lu Lu Akácfa Budapest - Külső képHu Lu Lu Akácfa Budapest - Étel/italHu Lu Lu Akácfa Budapest - Étel/italHu Lu Lu Akácfa Budapest - Étel/italHu Lu Lu Akácfa Budapest - BelsőHu Lu Lu Akácfa Budapest - Étlap/itallapHu Lu Lu Akácfa Budapest - Étlap/itallapHu Lu Lu Akácfa Budapest - Étlap/itallapHu Lu Lu Akácfa Budapest - BelsőHu Lu Lu Akácfa Budapest - BelsőHu Lu Lu Akácfa Budapest - Külső kép
Átlagos 2018. augusztus 22.a párjával járt itt
Hamisítatlan vietnami ízeket, többféle, választható hússal készült Pho levest ajánlott az egyik bónuszos cég. Próbáltam lelki szemeim elé vetíteni az Akácfa utca elejét, és azon tűnődtem, melyik kis boltocska helyén nyílhatott egy autentikus vietnami étterem.
Hu Lu Lu Akácfa Budapest - Külső képHu Lu Lu Akácfa Budapest - BelsőHu Lu Lu Akácfa Budapest - EgyébHu Lu Lu Akácfa Budapest - BelsőHu Lu Lu Akácfa Budapest - Étlap/itallapHu Lu Lu Akácfa Budapest - Étlap/itallapHu Lu Lu Akácfa Budapest - Étel/italHu Lu Lu Akácfa Budapest - Étel/ital