ICEBAR Budapest

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

ICEBAR Budapest vélemények

Kiváló 2018. december 17.gyerekekkel járt itt
Különleges hely :) Kiváló felszolgálóval és kedves bartenderrel. Ételek finomak, a jégbár része pedig lenyűgöző!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. január 17.egyedül járt itt
Érdekes hely, jégbár és grillbár egy fedél alatt. Az eredetileg nyitott részt átlátszó fóliával tették zárttá és gázlánggal próbálták melegíteni az utcáról, valamint a jégbárból beáramló hideg ellen. Pici helyiség apró asztalokkal, szerencsére volt takaró a székeken, így nem fagytam össze.
Gyenge 2017. december 17.a párjával járt itt
Jégbár és grillező - elég érdekes párosítás. A két egység el van különítve egymástól, de fagyoskodni az utóbbiban is lehet. Nekünk legalábbis majd' lefagyott a fülünk november utolsó napján. Még nem szoktunk a hirtelen jött hideghez, és nem esett jól az utcáról beáramló cúg.
ICEBAR Budapest - Külső képICEBAR Budapest - EgyébICEBAR Budapest - Külső képICEBAR Budapest - EgyébICEBAR Budapest - Étel/italICEBAR Budapest - Étel/italICEBAR Budapest - EgyébICEBAR Budapest - Mosdó
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. május 28.a párjával járt itt
A Párommal jártam itt a múlt héten. A bónusz brigádon vettünk kedvezményes belépőket, amelyek ára tartalmaz egy koktélt is, így 1500 Ft-ért tudtunk bemenni (fejenként), többet szerintem nem is ér az egész. Elég pici helyről van szó, ilyen szempontból csalódás nekem. Szerintem lehetne 3*-4* nagyobb is!