Il Pastaio Ristorante & Bar Budapest

Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti

Il Pastaio Ristorante & Bar Budapest vélemények

2018. július 18.a párjával járt itt
Jó szokásomhoz híven most is a honlap [moderálva - a szerk. ] áttekintésével kezdtem. Szomorú dolog, hogy a magyar nyelvű étlap helyett a 2015-ös! Valentin-napi ajánlat látható. Az olasz, vagy az angol oldalon már látható a háromnyelvű étlap. Kicsit több figyelmet érdemelnének a magyar vendégek is!
Il Pastaio Ristorante & Bar Budapest - Étel/italIl Pastaio Ristorante & Bar Budapest - Étel/italIl Pastaio Ristorante & Bar Budapest - EgyébIl Pastaio Ristorante & Bar Budapest - BelsőIl Pastaio Ristorante & Bar Budapest - Belső
2016. február 6., kollégákkal járt itt
A Vörösmarty tér és a Váci utca találkozásánál lévő kis olasz étterem elhelyezkedéséből adódóan leginkább külföldi turistákkal van tele, akik számára nemzetközi viszonylatban kedvező 10 eurós turistamenüt kínálnak.
Il Pastaio Ristorante & Bar Budapest - Külső képIl Pastaio Ristorante & Bar Budapest - BelsőIl Pastaio Ristorante & Bar Budapest - Étel/italIl Pastaio Ristorante & Bar Budapest - Étel/italIl Pastaio Ristorante & Bar Budapest - Étel/italIl Pastaio Ristorante & Bar Budapest - BelsőIl Pastaio Ristorante & Bar Budapest - BelsőIl Pastaio Ristorante & Bar Budapest - Belső
Kiváló 2014. szeptember 9.a párjával járt itt
Kicsit húzósak az árak, az nálunk megszokott 10 ezer helyett 15ből jön ki itt a párommal vacsora. De cserébe megfelelő adagok, és kiváló ízt kapunk, a kiszolgálás is udvarias, pörgős, kedves. Steak-et evett a párom, aki meg volt vele elégedve - úgy sütötték át, ahogy ő kérte -, én pizzát fogyasztottam, az is kiváló volt.