Indigo Buda Étterem Budapest
1024 Budapest, Fény u. 16.

Indigo Buda Étterem Budapest a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7.
A Mamut melletti Indigó megnyitása óta szerepel a célpontlistámon. Volt már úgy, hogy be is megyünk, de nem volt hely. Ezúttal szerencsésebbek voltunk. Ittunk csapolt Drehert, más nem volt, sörben nem túl erősek, egy remek sós Lassit, kiváló sajt-curryt meg tőkehal vindaloot. Hozzá rotit és fokhagymás-chilis naant. A naan és a két ragu szaftja csodás volt.

2016. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
A pesti Indigó indiai étterem tetszett, finomak és autentikusak voltak az ételek, kíváncsi voltam, mit tudnak Budán mutatni. A Millenáris közelében lévő teraszos étterem modern berendezésű, nincs indiai hangulata, kicsit jellegtelen. Hosszú téglalap alakú, a fal mentén párnázott bőrülésekkel.

2017. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. március 22.
Az Indigo régi ismerősei vagyunk. Egy másik indiai étterem helyett most viszont a budai oldalt kellett választanunk - pozitívum, hogy rugalmasak voltak és épp volt hely. A hangulat viszont kicsit mű. . . Szűkösebb ablakok, a budai lehetőségekhez mérten, kicsit zsúfolt (pontosan hallottam a szomszéd asztalt, pedig nem akartam) és sajna nyoma sincs indiai vendégeknek, nem úgy, mint a pesti oldalon.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 2.
Jól megközelíthető helyen van, kívül-belül igényes hely. Udvarias és gyors kiszolgálás, figyelmes pincér. A választék bőséges, az adagok normális méretűek. A vegák és a húsevők is megtalálják a kedvencüket. Javaslom a joghurtos italokat, hogy az ételek csípősségét három tompítsák. A vajas naant ajánlom, nagyon finom kísérő az ételekhez.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.125 - 14.784,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.31.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963 - 15.794,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.11.09.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.786 - 11.782,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Patak Park Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Indigo Buda Étterem BudapestX