Istanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest
1051 Budapest, Október 6. u. 22.

Istanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest a térképen

Istanbul Török Étterem - Október 6. utca Budapest vélemények

Balatonberény

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyik délben itt ebédeltem, a jól bevált gyros tálat választottam. Rövid sorban állás után gépies gyors kiszolgálás következett, a kínálat a sor miatt nehezen áttekinthető. A gyros finom volt, de nem kiemelkedő, a hely átlagos megjelenésű, délre meg is telt. Kifejezett hibát nem találtam semmiben, de olyan emlékezetes dolog sem maradt meg bennem.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 27.
Az ételek nagyon finomak és hatalmas adagokat adnak. Lehet választani levesekből, főételekből és desszertekből egyaránt, de a gyrost mindenképpen ki kell próbálni. Véleményem szerint itt a legfinomabb a gyros a városban. A személyzet nagyon kedves, mindig mosolyognak és a kiszolgálás is nagyon gyors. Az étterem tágas, tiszta és rendezett, sok ülőhellyel és terasszal.

2016. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. április 19.
A szombat déli nyüzsgésben találtunk rá a helyre. Az ebéd menüjük 1190 Ft, ami tartalmaz egy főételt, egy salátát, 3 dl üdítőt és ajándékba kaptunk egy piskóta-jellegű sütit. A saláta helyett leves is kérhető. Az étterem önkiszolgáló. Az adagok óriásiak. Egészben sült csirkemellet ettem és maga a csirkemell kb. 40 dekás volt. Szóval emberes adag.

2016. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hasonló mint a Szeráj, csak ez talán egy picivel még jobb is. A hely kisebb ugyan, de mindig pörög a kiszolgálás, hiába vannak sokan ebédidőben, kibírható a várakozási idő. 750Ft a kebab(gyros) pitában, aminél van olcsóbb is, de a minőség kiváló. Egyébként megtalálható minden földi jó ami az ilyen éttermekben elő szokott fordulni.
Cegléd
Gyöngyös

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Október 6. utca étkezőhely rengetegében egy török gyorsétterem is helyet foglalt magának. Ebédidőben folyamatosan kígyózó sorok várakoznak, de gyors a kiszolgálás, készpénzzel és kártyával is lehet fizetni. A török büfékben megszokott ételek: gyros, pita, baklava, muszaka, sült tejberizs, görög saláta mellett még pár egyéb fogás is szerepel a kínálatban, ma pl.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995 - 79.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.06. - 2021.04.06.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.11.07.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 6.311 - 19.930,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 17.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.06. - 2021.04.06.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi ár 2 vagy több főre