Mihaszna
62018
Országjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság

Mihaszna adatlapja

Ilyen vagyok
Paleolit  •  Környezettudatos  •  Városi barangoló  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Gasztro-guru  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2015.10.01
Utoljára itt2017.04.24

Átlagos 2016. május 26.a párjával járt itt
2016 áprilisában jártunk a nagy hírű és multú fürdőben. Gyerekkori álmom volt eljönni ide. Vidékiek vagyunk, nem mindennap járunk a fővárosban. Az épület maga gyönyörű volt, de a fürdő tisztasága hagyott némi kívánnivalót maga után. Konkrétan: az öltöző részen és a kabinok előtt ragadt a padló a mocsoktól.
Kiváló 2015. október 7.gyerekekkel járt itt
2015. október 4-én jártunk az étteremben. Korábban hallottunk róla, ezért kerestük fel. A környék nagyon szép, evés előtt vagy után egy séta a tó körül felüdítő. Harcsapaprikást választottunk túróscsuszával. Mind ízre, mind tálalásra csillagos ötöst adok. A mennyiség is megfelelő volt. Egy pohárka Ostoros Merlot-val oltottuk szomjunkat.
Felhasználó fényképei:
Szomjas Csuka Bélapátfalva -
Átlagos 2016. április 5.barátokkal járt itt
Ismerősök ajánlották a helyet. Ők el voltak ájulva a hamburgertől. Az árak valóban kedvezőek, viszont a kiszolgálás botrányos. A pultos lány elszívott egy szál cigit, míg mi ott várakoztunk, majd kézmosás nélkül fogdosta az ételt. Vissza kellett fognom magam, hogy ne szóljak be. Nem nagyon értem, hogy lehet ilyet megengedni.