Ízek Háza - Campona Budapest

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Ízek Háza - Campona Budapest vélemények

Átlagos 2023. április 19.a párjával járt itt
Campona- üzletközpont. . Ebédidő, hétköznap. . Az éttermi részen végig nézve a kirakatban lévő ételeket- ezt választottuk. Friss gusztusos kínálat - frissen sültek, saláták hús félek vannak a pultban. . A reklám felírásnál - gyümölcselves is szerepel ezt kértünk volna. .
Szörnyű 2022. május 30., kollégákkal járt itt
Mogorva kiszolgálás, magas ár, kicsi adagok. Röviden ennyit tudnék mondani a a helyről.
Többször ettem már ott vacsorát, és mindig azt tapasztaltam hogy flegma kedvetlen a kiszolgálás, és a Szedő kanalat még jó párszor meg is rázza a hölgy mielőtt a tányérunkra helyezi Az igen csekély mennyiségű ételt Igen magas árért. . .
Átlagos 2017. július 26.gyerekekkel járt itt
A Camponában a gyerekek legtöbbször a "Mekibe" vágynak, most arról sikerült őket lebeszélni (2 nappal előtte nem sikerült. . . ), így a Campona többi vendéglátó egysége közül választottunk a gyorséttermes félkörben. A pultba kitett, előre elkészített, lesütött fogások közül megtetszett nekik a spagetti.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. október 30.gyerekekkel járt itt
Budapesti kirándulásunk utolsó napján kerestük fel a helyet, eshetőlegesen. A campona étteremsorán található, több más gyorsétkezde között. A választék bőséges, sokféle igényt kielégít. Levest ezúttal egyikünk sem kívánt, de szerintem 3 féle volt. Itt is megtalálhatóak a rántott dolgok: sajt, gomba, valami hús is.