Johnny's Bistro Buda Budapest
1125 Budapest, Szarvas Gábor út 33.

Johnny's Bistro Buda Budapest a térképen

duchemin TOP szállásértékelő
duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 27.
Egy év eltelt, újabb családi ünneplésre került sor, és hova menne az ember fia, ha egyszer valahol jól érezte magát. Sokan voltunk, így természetesen jó előre asztalt is foglaltunk. Az ételek mind kiválóak voltak, a kiszolgálás aránylag időben megtörtént, a pincér figyelmes, az árak megfizethetők.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amerikai típusú burgerező Budán, a 12. kerület zöldövezeti részén. Budapesten ez az egy egységük működik, de Diósdon és Veszprémben is van 1-1 hasonló stílusú éttermük szintén Johnny néven. A beltér fiatalos, színes, maga az étterem rész, amely a fél-szuterénben található, nem túl nagy, azonban van egy beüvegezett verandájuk is a bejárattól balra, amely további ülőhelyeket biztosít.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Célzottan valamilyen mexikói ételt szerettünk volna enni. Nem volt foglalásunk, de tudtak helyet biztosítani a hétvégi csúcsidő (ebédidő) ellenére is. Kint ültünk a teraszon, ahol fűtőtestek (gombák) biztosították, hogy február ellenére sem fáztunk. Hamar jött a pincérnő és nem sokkal később az italunk is. Az ételre sem kellett sokat várnunk.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem túl nyárias hangulatú időjáás volt, amikor ellátogattunk a bistroba (éppen szakadt a hó) de egyből tengerparti hangulatunk lett, amint beléptünk. Nagyon szép az enteriőr, sokkal kisebbnek képzeltem a helyet a képek alapján. Az étlap olyan, hogy az ember A-tól Z-ig végigkóstolná szinte.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.275 - 27.142,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.01.10.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2022.10.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.295 - 39.933,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2022.06.30.
City Hotel Unió
2 nap/1 éjszaka 7.317 - 35.713,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2022.12.18.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Johnny's Bistro Buda BudapestX