Kalács Bár Budapest

söröző, bár
Kalács Bár Budapest
Kalács Bár BudapestKalács Bár Budapest
Kalács Bár BudapestKalács Bár Budapest

Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Kalács Bár Budapest vélemények

Kiváló 2022. augusztus 14.barátokkal járt itt
A név furcsa vagy legalábbis megtévesztő, mert a "Kalács" névhez leginkább egy pékséget, esetleg kávézót vagy cukrászdát párosítanék, de semmiképpen nem egy söröző - pubot, mint ami valójában a hely. Pár lépcsőn a pincébe jutunk le, ahol egy nagyon barátságos, kicsit romantikus - kuckós helyre érkezünk.
Kalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - Egyéb
2082
2022. május 17.egyedül járt itt
Sokáig volt zárva. lemondtam, leszoktam róla. De tegnap, hogy lebotladoztam valahogy a Gellérthegyről, egyből feltűnt, hogy jé, ajtó tárva és nyitva, szomjas látogatóra vár! Ki tudna ellenállni egy ilyen csábításnak? A COVID miatt, már azt hittem, bezárt örökre. De lám, feltámadott haló poraiból, és elgördítette a pincesírt lezáró követ!
Kalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - Étlap/itallapKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - Étlap/itallapKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - MosdóKalács Bár Budapest - MosdóKalács Bár Budapest - MosdóKalács Bár Budapest - MosdóKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - EgyébKalács Bár Budapest - Étel/italKalács Bár Budapest - Étel/italKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - Külső képKalács Bár Budapest - Külső képKalács Bár Budapest - Külső képKalács Bár Budapest - Külső képKalács Bár Budapest - Étel/italKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - Belső
Kiváló 2019. november 14.egyedül járt itt
A Kalács bárban mondom a pultosnak, hogy innék egy nagyon jó sört. Mire ő javasolja a csapolt Heineken termékeket. Igyekeztem nagyon szerényen elmagyarázni neki, hogy a Magyarországon a „nagyon jó sörök” a kraft szövetség sörei valamint annak a néhány főzdének a söre, mely éppannyira jó, mint a Monyó-Horizont-Hoptop stb vonal, csak még nem csatlakoztak.
Kalács Bár Budapest - Étel/italKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - BelsőKalács Bár Budapest - Étlap/itallapKalács Bár Budapest - Külső képKalács Bár Budapest - Étel/ital
2082
Kiváló 2018. június 3.egyedül járt itt
Az ember keres és talál. Nem biztos, hogy azt, amit keresett, de néha jobbat is. Itt nem is olyan régen teázó volt, hát oda indultam, de aztán kiderült, hogy sör lesz ebből, nem tea! Ha meg a sör ráadásul Krusovice, és egyébként is kánikula van, mi kell még? ? A pince azért az pince, enyhe dohszaggal körítve, ahogy belépsz.