Kaltenberg Sörház & Étterem Budapest

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Kaltenberg Sörház & Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2015. augusztus 18.barátokkal járt itt
több eve visszatérő vendég vagyok az étteremben. Tudom tobb generaciósetteremtulajdonosok vezetik az ettermet. De ami latszik, hogy igazan szeretik a vendeget! Kivalo hagyomanyos magyar, ha kell nemzetkozi fogasok varjak a vendeget. Figyelnek, minden pillanatban elerheto a pincer. Gyors a kiszolgalas barmikor megy az ember oda. Szeretem a hangulatat.
Kiváló 2014. augusztus 26.barátokkal járt itt
Minden szülinapomat itt tartjuk, de ünnepektől függetlenül is járunk. A szülinapos ingyen fogyaszt és tortát is kap,annyi főre,ahánnyal jön, de 4 fő a minimum. A tortát zsúrkocsin, élő zenével hozzák be. . :)
Hangulatos, elegáns étterem, mintha egy csipetnyit őrizne a múltszázadbeli romantikából.
Kaltenberg Sörház & Étterem Budapest - Étel/ital
Kiváló 2014. június 11.barátokkal járt itt
Hangulatos, elegáns hely ugyanakkor az otthonosság érzetét kelti.
A halászlé és a parajjal töltött gombafejek rizzsel egyaránt nagyon finom volt, a jegeskávé úgy szintén. A kiszolgálás diszkréten figyelmes és gyors. Barátnőim hosszas tanácskozás után választották az éttermet. jó választás volt. Ha Budapesten járok visszatérek és barátaimnak is nyugodtan ajánlom.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 19 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. április 12., csoporttal járt itt
Céges összejövetel alkalmából volt szerencsém eltölteni pár órát az étteremben. Az este nagyrészben a sörözésről szólt, az ételekből csak a hideg paraszttál kipróbálásáig jutottunk. A felemelő élmény a 4 vagy 5 literes kupaféleség volt, amit egy asztaltársaság kedvére csapolhatott magának.
Átlagos 2013. április 11.barátokkal járt itt
Régen a vasárnap délelőtti mozik után az 50% engedmény vonzott ide a Kaltenbergbe a Kinizsi utcába. Rengeteg sört és csülköt elpusztítottunk ott. Mostanában az egyik vonzerő a helyben főzött sör. A zegzugos pince hátsó traktusában egy komplett minisörfőzde is helyt kapott.
Kaltenberg Sörház & Étterem Budapest a térképen
1092 BudapestKinizsi u. 30.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • gyerekmenü • kisállat bevihető • széles borválaszték • táncos hely
magyar, nemzetközi
Wellness Hotel Szindbád