Kamra Ételbár Budapest
1051 Budapest, Hercegprímás u. 19.

Kamra Ételbár Budapest a térképen

Kamra Ételbár Budapest vélemények

Balatonberény

2021. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2021. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kifőzde jellegű hely a banknegyedben, annál azért valamivel jobb, teraszos, kúltúrált fogyasztásra is van lehetőség. Ebédidőben nagy a sor,kora délután kiürül teljesen. A napi menü 1350 Ft, két fogás, ezt még nem próbáltam, túl izgalmas kínálat nem volt. A kínálat naponta változó, kétféle leves ( húsleves és a napi menü levese ) 3 féle főzelék, kb.

2019. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finoman, háziasan főznek, a napi menü kiadós, ízletes, a köret variálható (rizs, sültkrumpli, párolt zöldségek). A 990 forintos ár eléggé elfogadható. A menün kívül azonban a többi étel drága. Egy adag lecsó, tojásos nokedli, vagy krumplis tészta salátával, savanyúsággal (leves nélkül) többe kerül, mint a menü, 1000 forint felett van, ami szerintem indokolatlan.

2015. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. december 30.
Az előző hozzászólókkal egyetértek, a hely egy klasszikus kifőzdére illik. Mint Bankcenteri dolgozó, így én is és kollégáim igénybe veszik időnként a hely kínálta lehetőségeket. Az ételek ízétől nem vagyok elragadtatva. Ehető, egyszerű ételek, melyek ár/érték arányban jók. Ha valaki kulináris élvezetekre vágyik, akkor nem ajánlanám.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2015. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 10.
A Bank Center oldalában évek óta működő, elsősorban a környékbeli irodistákra építő kifőzde. Határozottan népszerű hely, csúcsidőben az utcán áll a sor, de gyorsan halad, önkiszolgáló rendszerben. A berendezés teljesen egyszerű, puritán, kockás abrosz, 7-8 asztal, a falon konyhai eszközöket ábrázoló falfestések és 2 régimódi falusi konyhai hímzett falvédő színesíti a teret, az egyik felirata: "Konyhapénz legyen elég, mindig finom lesz az ebéd.

2015. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kis kifőzde, de rettentően hangulatos, tényleg olyan, mintha a nagymama konyhájába, kamrájába csöppennénk. Az ételek nagyon-nagyon finomak, az adagok bőségesek. Az én kedvenceim a levesek és a főzelékek. Amikor a banknegyedben dolgoztam, minden nap ide jártam ebédelni. Csak ebédidőben és csak hétköznap van nyitva, de aki a környéken dolgozik, vagy ebédidőben arra jár, mindenképpen érdemes betérni.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Pilvax
2 nap/1 éjszaka 11.920,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.08.19. - 2021.08.22.
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.556 - 9.445,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2021.12.23.
Grand Hotel Esztergom
2 nap/1 éjszaka 18.648 - 27.972,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, az Aquasziget Élményfürdő és Wellness világ korlátlan használatával, nyereményjátékkal
2021.07.01. - 2021.07.31.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.120 - 11.385,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.01.16. - 2021.12.19.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.08.30.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Kamra Ételbár BudapestX