1088 Budapest, Vas u. 1.

Kao Hom Thai Soup & Wok Budapest vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 2.
Ez ma egy jobb kör volt, mint amire emlékszem. Nejemmel betértünk egy kis thaira, a thai úr éppen kifelé igyekezett cigarettázni, de így visszafordult, és kiszolgált minket. Most sem tud itt senki jobban magyarul mint egykor, de azért elboldogultunk és nem is választottunk rosszul, mindketten meg voltunk elégedve a kapott étellel.
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Azt nem mondhatnám, hogy valami kirobbanó lelkesedés fogadott, amikor betértem. Olvastam, hogy jó kis hely, hát megkerestem. A hölgy fentről került elő, a lépcsőn jött le némi várakozás után. Valamit pucolhatott, úgy nézett ki. Beszéltünk az ételről, ráállt. , hogy csinál nekem valamit, ha már ez egy étterem. Amúgy rajtunk kívül senki nem volt ott, a falatnyi kis egységben.
Tapolca
Battonya
Létavértes

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Kao Hom nevű helyre a Magyar Konyha Top 10 hívta fel a figyelmem, el is mentünk első adandó alkalommal, tavaly az év vége felé. A galérián ültünk le a pöttömnyi kis helyen. Ettünk egy Tom Yum (1050) levest, mely sem tejszínes nem volt, sem karakteresen kókusztejes, de hát ki tudja, még az is meglehet, hogy így autentikus, elvégre nem jártam még thaiföldön.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2018. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Thai leves- és wok-bár a Blaha Lujza tér közelében. Jó pár helyen olvastam róluk pozitív ajánlásokat, nos, a véleményem szerint kissé túl lett hájpolva. A közelben lakó ex-kollégám többször járt itt, neki bejött, ezért is választottuk. Ázsiai személyzet, a rendelést felvevő pultos hölgy kifejezetten barátságtalan, a magyar nyelvet kevéssé bírja, angolul is csak pötyög.

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2018. márciusban járt itt
Értékelt: 2018. március 25.
A kuszolfálás kedves, bár nem tudnak magyarul, mégis talpraesetten megoldják a rendelésfelvételt. Puci hely, lent csak vár széken és falra szerelt pult asztalon lehet enni. A galéruán us van egy ilyen, plusz két sztal. Mosdóval is rendelkezik a hely. Az étel nagy adag, frissen állítják össze és finom. 1600.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 10.801 - 22.488,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2022.01.02.
Green Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 7.875 - 9.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2022.10.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, Romtemplom és Lámpamúzeum belépőjegyekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.240,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 20.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.08.13.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Kao Hom Thai Soup & Wok BudapestX