Karaván Udvar Budapest

Kristály Imperial Hotel Tata

Karaván Udvar Budapest vélemények

2055
2019. április 12.a párjával járt itt
Ma azért egy fokkal jobb kedvem maradt, mint az itteni régebbi látogatások után. Valahogy nem volt nagy tömeg, de élt a hely, a hangulata jobb volt, mint amire emlékeztem és a kiszolgálás is interaktívabb, kedvesebb, gyorsabb. Eleszegettünk először valami lángosokat meg burgereket, én önhatalmúan tejfölös,, hagymalekváros, libatepertős, stb.
Karaván Udvar Budapest - Külső képKaraván Udvar Budapest - Külső képKaraván Udvar Budapest - Étlap/itallapKaraván Udvar Budapest - Külső kép
Átlagos 2017. október 17.barátokkal járt itt
Nekem nem jött át ez a Karaván-életérzés. . . a Kazinczy utcában kialakított ételsziget alapvetően jó ötletnek tűnne, de szerintem nem működik. Mivel több vendéglátós hely gyűlik itt össze egy csomóban, közös asztalokkal és bejárattal, az az érzésem, mintha senkié sem lenne a hely, nincs lelke, nincs hangulata.
Karaván Udvar Budapest - Külső képKaraván Udvar Budapest - Külső képKaraván Udvar Budapest - EgyébKaraván Udvar Budapest - Külső képKaraván Udvar Budapest - Külső képKaraván Udvar Budapest - Étlap/itallapKaraván Udvar Budapest - Étlap/itallapKaraván Udvar Budapest - Étlap/itallapKaraván Udvar Budapest - Külső képKaraván Udvar Budapest - Külső képKaraván Udvar Budapest - Külső képKaraván Udvar Budapest - BelsőKaraván Udvar Budapest - Külső képKaraván Udvar Budapest - Külső kép
2055
Átlagos 2017. október 9.a párjával járt itt
Miután pórul jártam a Nyakleves gulyásával és nem lettem boldogabb a lángosburgertől sem, elmentem bánatomat egy sörbe fojtani és bepróbálkoztam a Karaván Bárba. Két srác szolgált ki, bár nem tudom, hogy kit. . . az egyik kávét főzött, és valamit matatott a gépen, eléggé el volt vele foglalva, tartósan felénk sem nézett, máshová beszélt.
Kiváló 2016. március 13.a párjával járt itt
Hétköznap délben a Karaván Street Food udvar még nem a bulinegyed részeként működik, hanem egyszerű étkezőhelyül szolgál. Így nem lógtunk ki a sorból, mindenféle náció és korosztály falatozott az udvaron. Nem a Karaván udvar egészét, csak egyik egységét, a ZING Burgert szeretném értékelni.
2015. október 27.barátokkal járt itt
A Karaván egy állandó mini street food fesztivál a bulisoron. Van itt minden kérem szépen, ami szem-szájnak ingere. Csak megtekintésügyileg: lángos másképp, srteet kétkezes hambik, töltött burgonyafánk, távolkeleti különlegességek. Kóstolásügyileg: kolbici! Ez egy kifli tölcsér, amelybe ha jól számoltam 5 db mini kolbi kerül, amelyet előtted grilleznek.
Karaván Udvar Budapest - Külső kép