Károlyi Étterem & Kávéház Budapest

Károlyi Étterem & Kávéház Budapest
Károlyi Étterem & Kávéház BudapestKárolyi Étterem & Kávéház Budapest
Károlyi Étterem & Kávéház BudapestKárolyi Étterem & Kávéház Budapest

Károlyi Étterem & Kávéház Budapest bemutatkozása

A Károlyi Étterem a belváros szívében egy gyönyörű park közepén nagy szeretettel és mégjobb ételekkel várja kedves vendégeit. Történelmi környezetben, a Petőfi Irodalmi Múzeum belső kertjében kíváló magyar borokat és pálinkákat kóstolhatnak. Az étterem esküvői rendezvények és céges összejövetelek ideális helyszíne.

Barrico Thermal Hotel Demjén - Napi ár félpanziós ellátással
Wellness élmények előfoglalással
Ensana Thermal Hévíz

Károlyi Étterem & Kávéház Budapest vélemények

Kiváló 2020. január 7.barátokkal járt itt
2019 nyarán voltunk itt a párommal, aztán pár hét múlva egy baráti társasággal. A teraszt választottuk, nagyon hangulatos volt. A kiszolgálás tökéletes. Az ételek finomak, de az adagok szerények. A Bécsi kávé kiemelkedően finom volt. Drága hely, de összességében ajánlható.
A mellékhelyiségek tiszták. Lehet kártyával fizetni.
Kiváló 2019. február 14.egyedül járt itt
Ismerősök ajánlására jöttem el ide, hétköznap ebédidőben. A belváros szívében, a Ferenciek tere és az Egyetem tér között a volt Károlyi-palota a helyszín, a főépület a Petőfi Irodalmi Múzeumnak ad helyet, az étterem a nagyon hangulatos és szépen kialakított kertből nyílik. Nyáron kellemes teraszt üzemeltetnek.
Károlyi Étterem & Kávéház Budapest - Külső képKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - BelsőKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - Étel/italKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - Étel/italKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - BelsőKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - MosdóKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - BelsőKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - BelsőKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - Külső képKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - BelsőKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - Külső képKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - Külső képKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - Étlap/itallapKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - Külső képKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - Étlap/itallapKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - Külső képKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - Étlap/itallapKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - Külső képKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - EgyébKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - Belső
Kiváló 2018. február 28.barátokkal járt itt
A Károlyi palota látogatása, és az azt követő koncert szünetében voltunk az étteremben. Ezt a rövid időt töltöttük itt. Az italok és a kávé ízletes volt, a pincér közvetlen és udvarias. Az étteremben családi-baráti összejövetel volt, kellemes hangulatban. A berendezés visszafogottan elegáns, a hely jellegének megfelelően. Visszatérünk egy nyári délután a kerthelyiségbe.
2016. szeptember 11., üzleti partnerrel járt itt
A klasszicista épület a Károlyi utcában (korábban Kecskeméti/Egyetem utca) álló Károlyi-palota, és ebben az épületben található közel hatvan éve a Petőfi Irodalmi Múzeum, itt a belső udvarban ad otthont az étteremnek. Lenyűgöző, hogy a város -szó szerinti- közepén, egyszer csak egy hatalmas kertben találjuk magunkat, ahol csend és béke honol.
Károlyi Étterem & Kávéház Budapest - BelsőKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - BelsőKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - BelsőKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - BelsőKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - BelsőKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - BelsőKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - BelsőKárolyi Étterem & Kávéház Budapest - Belső
Károlyi Étterem & Kávéház Budapest a térképen
1053 BudapestKárolyi u. 16.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • fix áras • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi