Kárpátia Étterem & Söröző Budapest

Kárpátia Étterem & Söröző Budapest
Kárpátia Étterem & Söröző BudapestKárpátia Étterem & Söröző Budapest
Kárpátia Étterem & Söröző BudapestKárpátia Étterem & Söröző Budapest

Kárpátia Étterem & Söröző Budapest bemutatkozása

A több mint 130 éves Kárpátia étterem Budapest belvárosa szívében fekszik és hagyományos, házias és modern magyar gasztronómiával várja kedves vendégeit. Többek között Tony Curtis, Prince Charles és Juan Carlos király is minket választottak.
Esténként a vacsora közben élő cigányzenét hallhatnak.

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Napi ár félpanziós ellátással
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Kárpátia Étterem & Söröző Budapest vélemények

2015. szeptember 29., kollégákkal járt itt
Hétköznap ebédidőben jártam a Kárpátiában. Természetesen régóta ismerem az éttermet, de azt hiszem, ezzel nem mondok semmi meglepőt, szerintem az is jól ismeri névről, aki esetleg sosem evett még itt, hiszen a Ferenciek terének egyik ikonikus épületéről van szó a Belvárosi Ferences templom szomszédságában.
Kárpátia Étterem & Söröző Budapest - Külső képKárpátia Étterem & Söröző Budapest - Külső képKárpátia Étterem & Söröző Budapest - BelsőKárpátia Étterem & Söröző Budapest - BelsőKárpátia Étterem & Söröző Budapest - BelsőKárpátia Étterem & Söröző Budapest - BelsőKárpátia Étterem & Söröző Budapest - BelsőKárpátia Étterem & Söröző Budapest - BelsőKárpátia Étterem & Söröző Budapest - MosdóKárpátia Étterem & Söröző Budapest - Étel/italKárpátia Étterem & Söröző Budapest - BelsőKárpátia Étterem & Söröző Budapest - Étel/italKárpátia Étterem & Söröző Budapest - Étel/italKárpátia Étterem & Söröző Budapest - BelsőKárpátia Étterem & Söröző Budapest - BelsőKárpátia Étterem & Söröző Budapest - Külső képKárpátia Étterem & Söröző Budapest - Külső képKárpátia Étterem & Söröző Budapest - Külső kép
Átlagos 2014. november 19.gyerekekkel járt itt
A DiningCity Étterem héten a 8. helyre szavazták a vendégek az éttermet. Mivel az első 10 étterem megismételte a hetet, így azt gondoltuk, hogy érdemes kipróbálni. Nekem nem jött be. A korianderes kacsahúsgombóc inkább volt vegeta leves 2 db golyócskával. A főétel ehető volt, de semmi extra, csak a neve hangzott jól, sörös, sajtos szűzérme.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 11 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 19.barátokkal járt itt
Klasszikus magyaros étteremről beszélünk, cigányzenével. Az ételek is a magyaros ízvilágot hozzák vissza. Az étterem hatalmas alapterületen van, több teremben is találhatók asztalok. Változatos az ételkínálat. A felszolgálás kifogástalan, ahány fős az asztaltársaság annyi pincér hozza ki az ételt.
Kárpátia Étterem & Söröző Budapest a térképen
1053 BudapestFerenciek tere 7-8.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar