Kávés Katica Budapest

2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Kávés Katica Budapest vélemények

2022. november 23. járt itt
A Lehel tér mondhatni ikonikus sörözője a Kávés Katica, ahol a kávé inkább csak fedő-story, megtévesztés. Télen-nyáron működő terasza van. Közvetlenül a M3 metrókijáratnál található a Gogol utca sarkán. A legutóbbi itt jártam óta szembetűnő pozitív változások történtek, belső festés, renoválás, felújítás és a tisztaság is számottevően javult.
Kávés Katica Budapest - BelsőKávés Katica Budapest - Étlap/itallapKávés Katica Budapest - BelsőKávés Katica Budapest - Étlap/itallapKávés Katica Budapest - Étlap/itallapKávés Katica Budapest - Étlap/itallapKávés Katica Budapest - Étlap/itallapKávés Katica Budapest - Étlap/itallapKávés Katica Budapest - Étel/italKávés Katica Budapest - Étel/italKávés Katica Budapest - Étel/italKávés Katica Budapest - MosdóKávés Katica Budapest - MosdóKávés Katica Budapest - BelsőKávés Katica Budapest - Külső képKávés Katica Budapest - Külső képKávés Katica Budapest - BelsőKávés Katica Budapest - BelsőKávés Katica Budapest - Étel/italKávés Katica Budapest - BelsőKávés Katica Budapest - BelsőKávés Katica Budapest - BelsőKávés Katica Budapest - MosdóKávés Katica Budapest - MosdóKávés Katica Budapest - MosdóKávés Katica Budapest - Külső képKávés Katica Budapest - BelsőKávés Katica Budapest - Külső képKávés Katica Budapest - Külső kép
Átlagos 2019. május 2., kollégákkal járt itt
Átlagos kis kocsma, vegyes társasággal. Mi elég gyakran járunk ide kollégákkal és amint láttam sokan járnak még ilyen cipőben. Ezen kívül sok a helyi alkesz és a buli előtt betérő fiatal. Az árak tűrhetőek, a boxok kialakítása tetszetős. Nyáron van terasz rész, ami rendszerint bűzölög az előző napi ittas vendégek otthagyott nyomaitól. Ami előnyös, hogy metró mellett található.
Átlagos 2015. december 25.egyedül járt itt
Az igencsak forgalmas Váci út és a Gogol utca sarkán, a Lehel piac végével szemben már több mint 100 éve működik a Kávés Katica. Még a nagymamám is emlékszik rá, bár régen cukrászda-kávéház jellegű hely volt, most viszont inkább kocsmás-sörözősnek mondanám.
Szörnyű 2015. október 15., csoporttal járt itt
Ha valaki alacarte ételt akar rendelni az készüljön, hogy 2 órás várakozás még akkor is, ha előre leadják a rendelésüket 2 órával hamarabb. A személyzet tagjai kicsit flegmák és még a rendeléseket se mindig tudják felvenni, mert nekünk 1 ételt nem azt hoztak amit rendeltünk.
Kiváló 2014. május 3., kollégákkal járt itt
Kollégákkal és barátokkal járunk ide. Főként italozni, de sokszor ételt is kérünk. Jó a hangulat, jó a megközelíthetőség. Barátságosak a felszolgálók, gyorsan és pontosan kapjuk a rendeléseinket. A teraszon kellemes beszélgetéseket lehet ejteni. Finoman főznek itt, sok embert ismerek, akiknek megmutattuk egyszer a helyet, és visszajáró vendég lett belőle.
Kávés Katica Budapest - Külső kép