Kelet Kávézó & Galéria Budapest

Kelet Kávézó & Galéria Budapest
Kelet Kávézó & Galéria BudapestKelet Kávézó & Galéria Budapest
Kelet Kávézó & Galéria BudapestKelet Kávézó & Galéria Budapest

Kelet Kávézó & Galéria Budapest bemutatkozása

A Kelet Kávézó és Galériában a kultúra abszolút elsőbbséget élvez. Ahogy körülnéztek, a falakat roskadásig töltik meg a színes, fekete-fehér, vaskos vagy épp vékony kötetek. Nektek pedig csupán annyi a dolgotok, hogy rendeljetek egy forró italt és egy ízletes süteményt, majd élvezzétek egy jó könyv vagy a veletek tartó személy társaságát.

Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Hotel Belenus Zalakaros

Kelet Kávézó & Galéria Budapest vélemények

2082
Kiváló 2024. március 21.egyedül járt itt
Gondoltam, hogy régen voltam már itt, néha azért illik ide bejönni, hátha így a kulturáltság benyomását keltem, és nem olyan vagyok, mint aki zúzni jött a városba az erdőből. Szóval ide mindig jó bejönni, akármiért. Enni, inni, vagy csak ülni, nézegetni a Bartók Béla utat, ami azért nem egy utolsó látvány, Meg akár elmélkedni is.
Kelet Kávézó & Galéria Budapest - Étel/italKelet Kávézó & Galéria Budapest - BelsőKelet Kávézó & Galéria Budapest - BelsőKelet Kávézó & Galéria Budapest - BelsőKelet Kávézó & Galéria Budapest - BelsőKelet Kávézó & Galéria Budapest - BelsőKelet Kávézó & Galéria Budapest - BelsőKelet Kávézó & Galéria Budapest - BelsőKelet Kávézó & Galéria Budapest - Belső
2082
2017. október 3.barátokkal járt itt
Valahogy még idáig nem találkoztunk, mármint a Kelet meg én. Pedig voltam itt régen többször, de akkor még más volt a fizikai hely rendeltetése. Ma reggel egy találkám zajlott itt éppen, és elég kellemes benyomást tett rám a nyilvános hely.
Kiváló 2016. június 11.egyedül járt itt
Különleges hangulatú irodalmi kávéház és egyben galéria is a forgalmas Bartók Béla úton. Jó időben a nyitott teraszon is lehet üldögélni, de a hely hangulatát szerintem sokkal jobban be lehet szippantani a belső zárt részben. A falak mentén több száz kötetnyi könyv sorakozik, amely használt könyv cserepontként üzemel.
Kelet Kávézó & Galéria Budapest - Étlap/itallapKelet Kávézó & Galéria Budapest - Étlap/itallapKelet Kávézó & Galéria Budapest - Étlap/itallapKelet Kávézó & Galéria Budapest - Étel/italKelet Kávézó & Galéria Budapest - BelsőKelet Kávézó & Galéria Budapest - BelsőKelet Kávézó & Galéria Budapest - BelsőKelet Kávézó & Galéria Budapest - BelsőKelet Kávézó & Galéria Budapest - BelsőKelet Kávézó & Galéria Budapest - BelsőKelet Kávézó & Galéria Budapest - BelsőKelet Kávézó & Galéria Budapest - Külső képKelet Kávézó & Galéria Budapest - Külső képKelet Kávézó & Galéria Budapest - Külső képKelet Kávézó & Galéria Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. január 16.egyedül járt itt
A Kelet egy minden szempontból élenjáró, igényes, minőségközpontú hely. A kávéjuk annyira jó, hogy a Gault Millau kalauz szerkesztősége beválasztotta őket a 22 legjobb fővárosi kávézó közé (lásd GM 2016). De a hely messze nem csak ennyiről szól. Vannak korrekt, kisüzemi söreik, (Csehországból), remek magyar boraik, s igényes étkeik.
Kelet Kávézó & Galéria Budapest - BelsőKelet Kávézó & Galéria Budapest - BelsőKelet Kávézó & Galéria Budapest - Étel/italKelet Kávézó & Galéria Budapest - Egyéb