Kelly's Wok Food Budapest
1052 Budapest, Károly körút 16.

Kelly's Wok Food Budapest a térképen

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Kelly's Wok Food Budapest vélemények

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 21.
Jézusom. Ez eddig a legszánalmasabb hely, ahol valaha jártam. Nem vagyok elragadtatva a kínai ételektől, de megeszem őket. A barátaim mindenképp itt szerettek volna enni, de én miután láttam, hogy minden úszik az olajban gondoltam inkább csak veszek magamnak egy kis üdítőt (hogy megússzam az éjjeli rosszullétet), amúgy se voltam annyira éhes.
Budaörs
Ábrahámhegy

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 8.
Ha enni van kedvetek, és éppen valami gyorsat, akkor itt is lehet. Kifejezetten nem ajánlom, nincs miért, de ha itt tör rád a tűrhetetlen éhség, ne tartsd vissza magad! A szisztémán nem érdemes rágódni, az ételen inkább, szóval, nem kell sokat töprengeni, szabadpultos, önkiszolgáló, veszed a tálcát, tányért, aztán hajrá.
Cegléd
Gyöngyös

2019. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ez egy immáron több éve működő népetető a Károly körút Zsinagógával szembeni kanyarulatában, szóval nagyon forgalmas, központi helyen található. Az ételkínálat a tipikus kínai gyorsbüfék előre elkészített ételei, de tényleg szó szerint mind kinézetre, mind ízre egy az egyben ugyanazt kapod, de mindez all you can eat, azaz "bármennyit ehetsz" verzióban, árban 3490 Ft-ért (megjegyzem, jelenleg ennyi, mert az évek során folyamatosan kúszott fel ez az ár, talán 2490-ről indultak max.
Balatonberény

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 18. - 5 látogató hasznosnak vélte
A Károly körúton sétálva figyeltünk fel az étteremre, és egyik este kipróbáltuk. A berendezés viszonylag szép, gyorséttermekhez képest kifejezetten igényes. Többféle akció van, 2750 Ft-ért bármennyit lehet enni. Mi ennyire éhesek nem voltunk, azt a lehetőséget választottuk, hogy 1200 Ft-ért egy tányért szedhettünk tele annyi kikötéssel, hogy köretnek is kellett lennie a tányéron.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Boutique Residence Budapest
3 nap/2 éjszaka 16.907 - 34.428,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.30. - 2020.12.31.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.07. - 2021.01.03.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-4 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sportpálya használattal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és fitness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.22. - 2020.08.31.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Boldog napok (min. 2 éj)