Kemenes Cukrászat - Baross tér Budapest

3,3Kiszolgálás
4,3Hangulat
4,3Ár / érték
4,3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2025.01.05-ig
La Contessa Szilvásvárad
Kérd ajánlatunkat!

Kemenes Cukrászat - Baross tér Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 59 városban járt márFelfedező - 30 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
2023. december 9.gyerekekkel járt itt
De csak lehetne. . . nagyon hívogatóak a körülmények, szépen berendezett helység, nagyon gusztusos sütikkel. Nekem nagyon furcsa volt, hogy nincs mosdó, kézmosó, azért vonatozás előtt/után, étkezés előtt szerintem nagyon kellene. Sajnálom, hogy borzasztóan unott a felszolgáló hölgy, én éreztem magam rosszul, hogy zavarom azzal, hogy bemegyek.
4Ételek / Italok
2Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 264 városban járt márFelfedező - 3326 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 94640 feltöltött kép
Kiváló 2022. augusztus 7.egyedül járt itt
Amikor megújult a 4-es metró építésével párhuzamosan a Keleti pályaudvar - Baross tér aluljáró és környéke is, akkor már nyitott itt egy kávézó az aluljáróban, azon útvonal mentén, ami a pályaudvart összeköti a metró bejáratával. Ha a metróból jövünk ki, akkor jobb kézre esik.
5Ételek / Italok
3Kiszolgálás
4Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Kemenes Cukrászat - Baross tér Budapest - EgyébKemenes Cukrászat - Baross tér Budapest - EgyébKemenes Cukrászat - Baross tér Budapest - EgyébKemenes Cukrászat - Baross tér Budapest - EgyébKemenes Cukrászat - Baross tér Budapest - EgyébKemenes Cukrászat - Baross tér Budapest - EgyébKemenes Cukrászat - Baross tér Budapest - EgyébKemenes Cukrászat - Baross tér Budapest - EgyébKemenes Cukrászat - Baross tér Budapest - EgyébKemenes Cukrászat - Baross tér Budapest - Egyéb
Még több kép (7 db) >>
2013
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 665 városban járt márFelfedező - 2166 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 41001 feltöltött kép
Kiváló 2022. április 8.egyedül járt itt
Betévedtem ide. Ami a döntő volt az értékelésemben, hogy ilyen szimpatikus, kedves, udvarias fiúval, mint aki a pultban volt, ritkán találkozom. Igazán le a kalappal, ez vendéglátás! Fura helyen van a cukrászda, de végül is. . . ez nem is olyan rossz hely, ha elvonatkoztatunk attól, hogy ez egy aluljáró.
4Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Kemenes Cukrászat - Baross tér Budapest - Külső képKemenes Cukrászat - Baross tér Budapest - Étel/italKemenes Cukrászat - Baross tér Budapest - Étel/italKemenes Cukrászat - Baross tér Budapest - BelsőKemenes Cukrászat - Baross tér Budapest - BelsőKemenes Cukrászat - Baross tér Budapest - Étel/ital
Még több kép (3 db) >>