Kentucky Fried Chicken - Király utca Budapest

Így is ismerheted: KFC - Király utca, KFC - Erzsébet körút
gyorsétterem
Kentucky Fried Chicken - Király utca Budapest
Kentucky Fried Chicken - Király utca BudapestKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest

Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
2024.12.29-ig
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Kentucky Fried Chicken - Király utca Budapest vélemények

Gyenge 2023. június 1.gyerekekkel járt itt
A kiszolgálás minősíthetetlen, Nem volt. túl segítőkész. Az árak sajnos már iszonyatosan az egekbe mentek ahhoz képest,hogy egy gyorsétteremről van szó. A hús szinte mindig "szőrös"
A 30as hotwings kosárban természetesen nem 30db volt hanem 27 gondolom a kapkodásban vagy nemtőrődömségen erre nem figyelt senki.
2055
Átlagos 2022. december 22.egyedül járt itt
Bruhaha, abszolút meg voltam győződve arról, hogy már többször írtam erről a helyről, a villamoson megnéztem a telefonomat, hogy milyen régen voltam itt, aztán kiderült, hogy soha.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. december 10.egyedül járt itt
Járványhelyzet. Üres az étterem. Az ajtóban kiállított nagy tapipadokon rendelem meg a szendvicsemet, természetesen elvitelre. A helység székei mind asztalokra vannak felpakolva, piros-fehér szalaggal lekerítve. Nem tehetnek róla, ezt kell tenni. Beütöm a rendelést, kifizetem a terminálnál, majd beljebb megyek.
Átlagos 2017. július 15.egyedül járt itt
Rég nem jártam itt, és még a bejárat is máshol van, hisz egyéb egységekkel osztozik a régi helyén. Nekem ez a része nem jött be. Zárt lett, bunker jellegű. Az egész napfénytől eléggé mentesre sikeredett. Nem tudom, én csak megettem a rendelt ételemet, megittam a kólámat, de sok időt nem töltenék benn.
2017. május 4.egyedül járt itt
Az amerikai KFC csirkés gyorsétteremlánc évtizedek óta jelen van városunkban, a Király utcai talán a legismertebb egységük. A belső rész szépen felújított, modernizált, már nem a rikító piros szín és a plasztik dominál a berendezésben, hanem sok fával, növénnyel inkább egy egészséges, környezettudatos étterem benyomását kelti.
Kentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - Étel/italKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - Étel/italKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - Étel/italKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - Étel/italKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - EgyébKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - MosdóKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - Étlap/itallapKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - Étlap/itallapKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - Külső képKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - Étlap/itallapKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Király utca Budapest - Külső kép