Kicsi Japán - Üllői út Budapest

2024.04.30-ig
Hotel Eger Park

Kicsi Japán - Üllői út Budapest vélemények

Kiváló 2020. március 6.barátokkal járt itt
A Kicsi japán egy elvarázsolt hely. Néhány négyzetméteren kulináris fészek, autentikus japán ételek, prémium alapanyagokból. Egy kim chit meg egy sashimi tálat rendeltem, amit gyönyörűen tálaltak, néhány falat az egész, nem akadályozza a további gasztroturnét, nem is hízlal sőt, még egészséges is. Ízre is pazar volt.
Kicsi Japán - Üllői út Budapest - BelsőKicsi Japán - Üllői út Budapest - BelsőKicsi Japán - Üllői út Budapest - BelsőKicsi Japán - Üllői út Budapest - Étel/italKicsi Japán - Üllői út Budapest - Étel/italKicsi Japán - Üllői út Budapest - Külső kép
2019. november 27.egyedül járt itt
A google térkép ajánlotta ezt a viszonylag újonnan megnyitott japán büfét, érdekes módon a meglátogatását követő pár nap múlva már véletlenül a 2. tervezett egységüket is felfedeztem a szomszéd kerületben, talán azóta már ők is megnyitottak. Helyszín a Corvin-negyed, a metrókijárat közelében; a bejárat az Üllői útról nyílik, az árkádok alatt.
Kicsi Japán - Üllői út Budapest - Külső képKicsi Japán - Üllői út Budapest - Külső képKicsi Japán - Üllői út Budapest - Külső képKicsi Japán - Üllői út Budapest - Külső képKicsi Japán - Üllői út Budapest - BelsőKicsi Japán - Üllői út Budapest - BelsőKicsi Japán - Üllői út Budapest - Étel/italKicsi Japán - Üllői út Budapest - Étel/italKicsi Japán - Üllői út Budapest - Étel/italKicsi Japán - Üllői út Budapest - BelsőKicsi Japán - Üllői út Budapest - Étlap/itallapKicsi Japán - Üllői út Budapest - Étlap/itallapKicsi Japán - Üllői út Budapest - BelsőKicsi Japán - Üllői út Budapest - Külső képKicsi Japán - Üllői út Budapest - Étlap/itallapKicsi Japán - Üllői út Budapest - Étlap/itallapKicsi Japán - Üllői út Budapest - Étlap/itallapKicsi Japán - Üllői út Budapest - Étlap/itallapKicsi Japán - Üllői út Budapest - Étlap/itallapKicsi Japán - Üllői út Budapest - BelsőKicsi Japán - Üllői út Budapest - BelsőKicsi Japán - Üllői út Budapest - Étel/italKicsi Japán - Üllői út Budapest - Külső kép