3,3

2025.01.01-ig
Dráva Hotel Harkány

Kínai Büfé - Alsó erdősor utca Budapest vélemények

Átlagos 2019. november 24.egyedül járt itt
Sok évvel ezelőtt az Alsóerdősor utcába jártam általánosba, sajnos már nem emlékszem, mi volt akkor a jelenlegi kínai büfé helyén, dehogy a 70-es években még nem kínai volt itt, az 100%. A hely neve lehetne Átlagos Kínai Büfé is, van minden, ami az ilyen jellegű kínai büfékben szokott lenni, de semmi különleges.
Átlagos 2019. november 18.egyedül járt itt
Emlékszem, a kilencvenes évek közepén a kínai étel még valami különlegességnek számított, nem volt minden utcában két kínai egyenbüfé. Mára a kínai kaja az emberek többségének az olcsó, élvezhető ételeket jelenti. És ez igaz is, a helyek 95%ára. Ezek egyike egy kis büfé nem messze a Vaslaptól.
Kínai Büfé - Alsó erdősor utca Budapest - Étel/italKínai Büfé - Alsó erdősor utca Budapest - Étel/italKínai Büfé - Alsó erdősor utca Budapest - Külső képKínai Büfé - Alsó erdősor utca Budapest - Étel/ital