Kisherceg Vendéglő Budapest

Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Kisherceg Vendéglő Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Szörnyű 2023. november 14.egyedül járt itt
A XVI. kerületi, ezen belül cinkotai vendéglő évek óta az ittjartam. hu Top100-as vendéglátó helyei között szerepelt, olyan 60-70. helyezés körül, ami nagyon jó értékelésnek számít, így jó ideje már a meglátogatandó éttermek listáján szerepelt nálam. Autóval is jó sokat kellett utazni a belvárosból, de még az Örs vezér tértől is, végig a gödöllői HÉV vonala mellett.
Kisherceg Vendéglő Budapest - Étel/italKisherceg Vendéglő Budapest - Étlap/itallapKisherceg Vendéglő Budapest - Étlap/itallapKisherceg Vendéglő Budapest - BelsőKisherceg Vendéglő Budapest - BelsőKisherceg Vendéglő Budapest - Külső képKisherceg Vendéglő Budapest - MosdóKisherceg Vendéglő Budapest - MosdóKisherceg Vendéglő Budapest - BelsőKisherceg Vendéglő Budapest - BelsőKisherceg Vendéglő Budapest - Étel/italKisherceg Vendéglő Budapest - Étel/italKisherceg Vendéglő Budapest - Étel/italKisherceg Vendéglő Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2021. július 20.a párjával járt itt
Minden nagyon finom és frissen elkészített volt.
A levestől a desszertig.
Kis családi étterem.
Csak ajánlani tudom!
Nincs tömeg, gyors kiszolgálás.
Nem ez volt az utolsó látogatásunk!
Átlagos 2017. november 17.családjával járt itt
Családommal 6-an voltunk itt. Az étteremben hideg volt. Mivel mi voltunk az egyetlen asztaltársaság, gyorsan kiszolgált a picér bennünket. De: a "jókai bablevesként" hozott leves, egy sima tejfölös bableves volt, túl sok tejföllel, amitől savanyú volt, a vöröslencse krémleves túl híg volt és ízetlen, a marhalábszár leves is túl vizes és ízetlen volt.
Szörnyű 2017. augusztus 27.a párjával járt itt
A tulajdonos a sok munkára és a piszkos kezeire hivatkozott, amikor áfás számlát kértünk. Amikor felajánlottuk, hogy eltekintünk a számlától, csupán ebédelni szeretnénk, közölték velünk, hogy távozzunk, minket nem szolgálnak ki.
Az éttermet a NAV figyelmébe ajánlanám.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
Kiváló 2017. május 20.a párjával járt itt
Többször jártunk az étteremben, mindig nagyon finom ételeket ettünk, az árakkal is meg vagyunk elégedve, barátságos, hangulatos hely.
Kisherceg Vendéglő Budapest - BelsőKisherceg Vendéglő Budapest - Étel/italKisherceg Vendéglő Budapest - Étel/italKisherceg Vendéglő Budapest - Étel/italKisherceg Vendéglő Budapest - Étel/italKisherceg Vendéglő Budapest - Étel/ital
Kiváló 2015. április 20.családjával járt itt
Télen-nyáron kellemes családias étterem ahová rendszeresen járunk családommal, barátokkal. Családi ünnepeket itt szoktuk ünnepelni. A kiszolgálás mindig kitűnő volt és az ételek is. Olyan ételt is lehet kérni ami nem szerepel az étlapon. Igaz mi már törzsvendégek vagyunk.
Kiváló 2014. november 10.gyerekekkel járt itt
Nagyocska családommal, barátainkkal többen, többször jókat ettünk itt. Látszik, érződik, hogy mindent frissen készítenek -ez manapság sajnos nagy dolog- és akármit ettünk, minden nagyon finom volt. Mondhatni törzsvendégek lettünk, bátran ajánlom mindenkinek. Úgy tudom fent panziójuk is üzemel, arra nem volt még szükségem.
Gyenge 2014. szeptember 27.barátokkal járt itt
Étterem kevés férőhellyel, ez magába nem probléma , pincér utcai ruhába szakadt ujjú ingbe fogad töri a magyart nem kedves. kérdeztük ajánlana e valamit pl ház kedvence vagy séf kedvence, de nem, válaszunk , választottunk a 4 fős csapatból 2 en rántott sajt 1 borzas 1 töltött valami ok jöhet , jött sajtot nem lehet elrontani alapon kérték , savanyú volt de ez lehet a típusból adódóan vagy nem ?