Kishusom Budapest

Hotel Nostra Siófok - Napi árak reggelis ellátással
06.21-09.01.
Hotel Nostra Siófok

Kishusom Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2018. június 25.gyerekekkel járt itt
Wossala Rozina a Konyhafőnök első részében rengeteg nézői bírálatot kapott, nem keveset igazságtalanul. Jómagam kedveltem, értékeltem a jó ízlését, az arányérzékét. Hogy néha affektált kicsit, hát annyi baj legyen, kibírjuk.
Kishusom Budapest - Külső képKishusom Budapest - Külső képKishusom Budapest - Külső képKishusom Budapest - EgyébKishusom Budapest - Étlap/itallapKishusom Budapest - Étel/italKishusom Budapest - Étel/italKishusom Budapest - Étel/italKishusom Budapest - Étel/ital
2017. szeptember 23.egyedül járt itt
A Madách téren nyitott meg a közelmúltban W. Rozina második vendéglátós helye a Bestiát követően, kapott is elég jó média-visszhangot. A hozsannázás alapján én azért többre számítottam, kissé túlzásba estek a méltatók, úgy érzem. Ez egy kis kolbászozó vagy hot dogozónak is nevezhetjük.
Kishusom Budapest - BelsőKishusom Budapest - Étlap/itallapKishusom Budapest - Étel/italKishusom Budapest - BelsőKishusom Budapest - Étel/italKishusom Budapest - BelsőKishusom Budapest - BelsőKishusom Budapest - BelsőKishusom Budapest - Külső kép