Kobuci Kert Budapest

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel
Tisza Hotel Szeged
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Kobuci Kert Budapest vélemények

2018. június 25.gyerekekkel járt itt
Hangulatos hely. Az étel jó ízű, gusztusos, de nem túl nagy adag, árához viszonyítva sem. A saját almalé és a borok nagyon finomak. A műanyag székek egy kicsit hidegek, nem túl jó ülni rajtuk ezért. A kiszolgálás viszonylag gyors, udvarias, nem volt gond vele. Mondjuk letörölhetnék néha az asztalokat és a székeket.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 17.barátokkal járt itt
Immáron második éve, hogy a kedvenc törzshelyünkké avanzsálódott a Kobuci nyárra. Véleményem szerint páratlan a hangulata, mely számomra a barátságos, családias légkörnek köszönhető, amihez az árnyas fák, a hangulatos esti fényfüzérek, a beengedő srác illetve a pultosok is együttes erővel járulnak hozzá.
2015. szeptember 7.barátokkal járt itt
Óbudán, a Fő téren, a Zichy-kastély kertjében található ez az igazán kellemes kerthelyiség, árnyas fákkal, friss szellővel. A vendégkör leginkább a zenei programtól függően alakul: a fiatalabb, huszonéves diákkorosztálytól kezdődően, a 30-as-40-es fiatalos, inkább alternatív zenei programokat kedvelő baráti társaságokat is láttam itt, de inkább magyar nyelvű beszédet hallottam, külföldiek sokkal kisebb számban fordulnak elő, mint pl.
Kobuci Kert Budapest - Külső képKobuci Kert Budapest - Külső képKobuci Kert Budapest - Külső képKobuci Kert Budapest - Külső képKobuci Kert Budapest - Külső képKobuci Kert Budapest - Külső képKobuci Kert Budapest - Külső képKobuci Kert Budapest - Külső képKobuci Kert Budapest - Étlap/itallapKobuci Kert Budapest - Külső képKobuci Kert Budapest - EgyébKobuci Kert Budapest - Külső képKobuci Kert Budapest - EgyébKobuci Kert Budapest - Külső képKobuci Kert Budapest - Egyéb
2015. szeptember 1.a párjával járt itt
A Kobuci az a ritka hely, amiről kamasz fiam hamarabb hallott, mint én, hála a „Lúzer rádió” című könyvnek. De bekerült a hely az én merítésembe is, s a nemrégiben végre sikerült eljutni oda. A kulturális programajánló csábító, a kert hangulata megnyerő.
Kobuci Kert Budapest - Külső képKobuci Kert Budapest - Étel/italKobuci Kert Budapest - Étel/italKobuci Kert Budapest - Étel/italKobuci Kert Budapest - BelsőKobuci Kert Budapest - Étlap/itallapKobuci Kert Budapest - Külső képKobuci Kert Budapest - Külső képKobuci Kert Budapest - EgyébKobuci Kert Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő
2014. május 11., kollégákkal járt itt
A főnökasszonyom búcsúztatójára érkeztünk. Az eléggé megrázott minket, hogy beszélgetni szerettünk volna és délután 5-kor nem számítottunk hangos zenére, de hát épp az esti koncertre lőtték be a hangosítást. Így az nem igazán sikerült.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 19 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. április 12., csoporttal járt itt
Kollégákkal tévedtünk be egy nyári munkanap után egy kis feszültség levezetésre. A sör és a zsíros kenyér elfogyasztása egy koncert keretében abszolút kikapcsolódást jelentett.
Egy fülledt nyári estére megfelelő választás lehet ez a nyitott hely. Nemcsak ücsörögve lehet élvezni az élőzenét, a színpad mellett táncolni is van bőven hely. Nemcsak fiataloknak ajánlom.
2013. március 22.barátokkal járt itt
A Kobuci kertről gasztronómiai értelemben csak egyetlen dolog jut eszembe, mégpedig a kolbászos buci. Ez a remek, hatalmas méretű, pirított kolbászos kenyérszelet nagyon jól jön koncert előtt, vagy után (akár még közben is :) ). Zseniális találmány, a betérőknek mindenképpen meg kell kóstolniuk - túl sok egyéb választási lehetőség amúgy sincs,ha megéhezne az ember.