Korona Cukrászda Budapest

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Korona Cukrászda Budapest vélemények

Szörnyű 2023. február 8.barátokkal járt itt
Kellemetlen kereskedelmi rádió hangja mellett élvezhettük a langyos, vízízű, híg cappuccinot.
Ez a legrosszabb minőségű cappuccino, amit valaha kaptam.
A kávéház szép helyen van, a nagy ablakokból remek kilátás nyílik máskor, ami most az építkezések miatt lehetetlen. Ezt ellensúlyozhatná a terasz rendezettsége, de sajnos már évek óta teljesen elhanyagolt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Kiváló 2022. október 1.egyedül járt itt
Siettem, éhes voltam, egy kis vércukorszint-emelésre vágytam, hogy aztán szaladjak tovább. Kedves fogadtatás, udvarias, pincér, szép belső környezet. A pultban csábító sütemények, rétesek. A mákos rétest választottam, ami rendkívül jó ötlet volt. A tészta omlós, ízletes, a töltelék mennyei, a méret megfelelő.
Gyenge 2022. január 7.barátokkal járt itt
Január elején, egy forgalmas délután szerettünk volna beülni ide sütizni/kávézni (3 felnőtt, 4 gyerek). Elég sokáig csak ácsorogtunk az ajtóban, de nem foglalkoztak velünk. A gyerekek végül találtak egy kisebb üres asztalt, nekik rendeltünk, mi pedig továbbra is vártunk - úgy, hogy két utánunk jövő külföldi vendégcsoportot leültettek.
2020. január 25.barátokkal járt itt
Éppen elkapjuk az őrségváltást a Dísz téren,s a januári hidegben egy melegedés céljából ülünk be a Koronába. Mióta itt jártam, dicséretesen rendbe van téve az épület és a környék is. Jókor érkeztünk a tömeg előtt,még egy 6-os asztalt is elcsípünk. Ennél jobb helyet nehéz elképzelni a vendéglátásban.
Korona Cukrászda Budapest - Külső képKorona Cukrászda Budapest - BelsőKorona Cukrászda Budapest - BelsőKorona Cukrászda Budapest - Étel/italKorona Cukrászda Budapest - Étel/italKorona Cukrászda Budapest - Étel/italKorona Cukrászda Budapest - Külső kép
2017. április 27.egyedül járt itt
Sok éve működő, a Ruszwurm érdekeltséghez tartozó, klasszikus beülős cukrászda a budai Várban, azon belül is a Dísz téren, gyönyörű, felújított saroképületben. A kinti terasz meglepő módon nem működik, a székek összecsukva a falnál, talán a közeli építkezés pora és zaja miatt, de az is lehet, hogy esetleg nem kaptak a kinti részre területfoglalási engedélyt.
Korona Cukrászda Budapest - Külső képKorona Cukrászda Budapest - Külső képKorona Cukrászda Budapest - Külső képKorona Cukrászda Budapest - Külső képKorona Cukrászda Budapest - Étlap/itallapKorona Cukrászda Budapest - BelsőKorona Cukrászda Budapest - Étel/italKorona Cukrászda Budapest - BelsőKorona Cukrászda Budapest - BelsőKorona Cukrászda Budapest - BelsőKorona Cukrászda Budapest - Külső képKorona Cukrászda Budapest - Külső képKorona Cukrászda Budapest - Külső képKorona Cukrászda Budapest - Külső képKorona Cukrászda Budapest - Étlap/itallapKorona Cukrászda Budapest - Étlap/itallapKorona Cukrászda Budapest - Étlap/itallapKorona Cukrászda Budapest - BelsőKorona Cukrászda Budapest - BelsőKorona Cukrászda Budapest - BelsőKorona Cukrászda Budapest - Külső képKorona Cukrászda Budapest - Külső kép
2015. december 27.egyedül járt itt
Valamikor réges-régen, 15-20 évvel ezelőtt már jártam itt, nem tett rám nagy benyomást a hely. Most is arra számítottam, hogy kommersz, érdektelen lesz a kínálat, de tévedtem, a pultban ugyan fősodratú sütemények sorjáztak, de ezek egytől egyig bizalomgerjesztőek voltak. Kértem egy sütőtökös süteményt, ami finom volt, emlékeztetett állagra, kinézetre a répatortára.
Korona Cukrászda Budapest - Külső képKorona Cukrászda Budapest - Külső képKorona Cukrászda Budapest - Étel/italKorona Cukrászda Budapest - Étel/italKorona Cukrászda Budapest - Étel/ital