Kristály Cukrászda Budapest

2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel

Kristály Cukrászda Budapest vélemények

Szörnyű 2019. március 31.egyedül járt itt
Olyan szinten régi süteményt adtak hogy elrágni alig tudtam száraz drága ízetlen senkinek nem ajánlom!
Átlagos 2018. november 4.a párjával járt itt
Mozi, könnyű ebéd, séta a napsütötte Körúton. E kellemes program megkoronázásaként tértünk be a Kristályba, ami a cégtábla – tehát nem alkalmi kiírás - szerint Fagylaltozó is. Gyakran elmegyünk előtte gyalog és villamossal is, de bent még nem jártunk. Diabetikus készítményeket is árul, így ilyen fagylaltot keresünk.
Kristály Cukrászda Budapest - Külső képKristály Cukrászda Budapest - BelsőKristály Cukrászda Budapest - BelsőKristály Cukrászda Budapest - BelsőKristály Cukrászda Budapest - Étel/italKristály Cukrászda Budapest - Étel/italKristály Cukrászda Budapest - Étel/italKristály Cukrászda Budapest - Étel/italKristály Cukrászda Budapest - Étel/ital
Átlagos 2017. szeptember 16.a párjával járt itt
Kávézni szerettünk volna eredetileg, de a csábító kínálat láttán sütizés is lett belőle. A kávé finom volt, különösen a latte macchiato, azonban a sütemények nagy csalódást okoztak. Egy nem túl nagy szelet cukormentes epertorta 500. - Ft volt, amit még alkalmanként kifizet az ember, ha jó a sütemény.
Átlagos 2017. május 13.egyedül járt itt
A 4-es, 6-os villamosok Baross utcai megállójánál lévő retró hangulatú cukrászda, mely emlékeim szerinte évtizedek óta működik. Rákerestem, és valóban, 2001-ben nyitottak meg. Szép az épület, a felirat és a berendezés nekem egy kissé ódivatú, de a tulajdonosok szerint ők ezt direkt így képzelték el. A benti részben kb.
Kristály Cukrászda Budapest - Étel/italKristály Cukrászda Budapest - Étel/italKristály Cukrászda Budapest - Étel/italKristály Cukrászda Budapest - BelsőKristály Cukrászda Budapest - Étlap/itallapKristály Cukrászda Budapest - Külső képKristály Cukrászda Budapest - Külső képKristály Cukrászda Budapest - Külső képKristály Cukrászda Budapest - Külső képKristály Cukrászda Budapest - Külső kép