Lakomativ Étterem & Söröző Budapest

05.17-20.
Alfa Hotel Miskolctapolca

Lakomativ Étterem & Söröző Budapest vélemények

2020. március 2.a párjával járt itt
Párommal egy szombat esit vacsorára ültünk be. (Kuponnal érkeztünk) Egyedi kialakítású étterem, nekem nagyon tetszett, hogy kisvonatok szállították az italokat. Nincs nagy választék az étlapon, de amit választottunk, az finom volt. Különösen a gyerekeknek volt élmény az asztalok között pöfögő kisvonat. Összeségében nekünk kellemesen telt az este.
2019. december 23.a párjával járt itt
Sokat járunk a Keleti pályaudvarra, de még csak most vettem észre ezt a
jópofa cégtáblát. Mivel éhesek és szomjasak voltunk, így betértünk. Hát nagy csalódás volt, mert belül kimondottan kocsma volt törzsvendégekkel tele. Igy csak 1 dl bort és 1 kávét kértünk. Enni elmentünk máshova.
Lakomativ Étterem & Söröző Budapest - Külső képLakomativ Étterem & Söröző Budapest - Külső kép
Gyenge 2019. november 3.a párjával járt itt
„Hivatalosan” étterem, de a valóságot jobban tükrözi a bejárat fölött szereplő „söröző” műfaji besorolás. Talán kevésnek tűnik a két csillag, de „étterembe” mentünk, annak pedig nem állja meg a helyét. Eszerint értékeltem. Megnéztük az étlapot a neten, és jópofa dolgokat találtunk.
Lakomativ Étterem & Söröző Budapest - EgyébLakomativ Étterem & Söröző Budapest - BelsőLakomativ Étterem & Söröző Budapest - BelsőLakomativ Étterem & Söröző Budapest - BelsőLakomativ Étterem & Söröző Budapest - BelsőLakomativ Étterem & Söröző Budapest - Étel/italLakomativ Étterem & Söröző Budapest - Étel/italLakomativ Étterem & Söröző Budapest - Étel/ital